Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Zmiany w nazywaniu transakcji wypłat w bankomatach ING - nie wypłacił środków

Witam,

 

od początku lutego zauważyłem, że zmianie uległa nazwa transakcji wypłaty z bankomatu, tj. "Oddział ING ulica" jeszcze w styczniu wyglądało to trochę inaczej. Kolejną sprawą jest to,  że bankomat nie wydał mi pieniędzy, a zablokował środki, a następnie zaksięgował jako pobrane. 

 

Podobną sytuację miałem w ubiegłym roku, jednak bankomat zablokował środki, a następnie automatycznie zwrócił na rachunek.

 

Porszę powiedziec co teraz i jakie zmiany zaszły.

 

Dzięuję i pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
Mariano
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
11-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 524 wyświetleń)

Re.: Zmiany w nazywaniu transakcji wypłat w bankomatach ING - nie wypłacił środków

Chciałabym pomóc, natomiast poprzez forum nie mam możliwości sprawdzenia tych informacji. Proszę o kontakt telefoniczny - 32 357 00 69 i przeanalizujemy te transakcje.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 446 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy