11-02-2016 14:06
Witam,
od początku lutego zauważyłem, że zmianie uległa nazwa transakcji wypłaty z bankomatu, tj. "Oddział ING ulica" jeszcze w styczniu wyglądało to trochę inaczej. Kolejną sprawą jest to, że bankomat nie wydał mi pieniędzy, a zablokował środki, a następnie zaksięgował jako pobrane.
Podobną sytuację miałem w ubiegłym roku, jednak bankomat zablokował środki, a następnie automatycznie zwrócił na rachunek.
Porszę powiedziec co teraz i jakie zmiany zaszły.
Dzięuję i pozdrawiam
13-02-2016 09:28
Chciałabym pomóc, natomiast poprzez forum nie mam możliwości sprawdzenia tych informacji. Proszę o kontakt telefoniczny - 32 357 00 69 i przeanalizujemy te transakcje.
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |