Odpowiedz

Re: Re.: Wymiana bilonu

Pobieranie opłaty 30 zł za powyżej 500 sztuk bilenu to jakiś ABSURD! Podajecie informacje ze kolejne sztuki mozna wpłacić w kolejne dni.... czemu ma to służyć? Posiadam dwa konta ponad 15 lat w ING i dziś w jednym oddziale pozstalam poinformowana o totalnie niezrozumiałych dla mnie praktykach. Czas wybrać inny bank...!
Odpowiedz
0 Lajków
Katarzyna3
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
13-12-2019
Wiadomość 11 z 17 (7 157 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Zawsze możesz wpłacić 499 sztuk w jeden dzień, co za problem?
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 17 (7 155 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Dlaczego nie kupicie czegos takiego jak kantor bilonu co stoi w PKiN. Wymienia polskie monety na banknot, euro i funty. Czy można wpłacic na konto to tego nie wiem nie próbowałem. Nie możecie postawić bankomatu do bilonu co trzy placówki? Co wam szkodzi? Wchodze, wsypuje i już - nic ni e musze liczyć, sortować. Wsypuje pomieszany bilon i zamieniam na banknoty - czary

Odpowiedz
0 Lajków
BankBilonu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 13 z 17 (6 879 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

"Nie wymagamy, aby drobne były posortowane" - chyba sama bedziesz Madziu liczyc po godzinach za kare

Odpowiedz
0 Lajków
BankBilonu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
05-01-2020
Wiadomość 14 z 17 (6 879 wyświetleń)

Re.: Wymiana bilonu

Jak teraz wymiana bilonów się ma? Dalej trzeba przynieść do 500 sztuk aby nie była naliczona opłata… i w jakich placówkach ING można to wykonać na terenie Warszawy.

Dziękuję za odpowiedź.
Odpowiedz
0 Lajków
maria757
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-09-2021
Wiadomość 15 z 17 (3 872 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Nic się nie zmieniło w tym temacie. Naliczamy dodatkową opłatę za wpłatę bilonu na konto w ilości powyżej 500 sztuk w jednym dniu kalendarzowym. Wynosi ona 30 zł za każde 500 sztuk bilonu.

 

W Warszawie obsługę kasową mamy w tych oddziałach:
- Al. Jana Pawła II 29,
- Puławska 2 - Plac Unii City Shopping,
- Malczewskiego 45.
Dostępność tych oddziałów znajdziesz na naszej stronie.

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 16 z 17 (3 851 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

A co za problem dla banku udzielac swoim klientom dobry serwis?

20 lat temu w banku jeszcze miales jakies plusy. Teraz to tylko placisz praktycznie za nic. 1% na konto oszczedniowe, kiedys to bylo 5% standard. Automaty do liczenia bilonow   tez sie znajdywaly.

Nie starczy ze banki pieniadze prze***olily jak w kasynach w kryzysie financowym dekady temu to teraz jeszcze bez  wstydu biora takie smieszne oplaty.

 

Szkoda im nawet dawac jednego grosza

Odpowiedz
0 Lajków
KubaBuba85
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-06-2022
Wiadomość 17 z 17 (2 545 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy