Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

Witam,

posiadam znaczną ilość oszczędności w banknotach 100zł i chciałbym je wymienić na banknoty o większym nominale np. 200zł lub 500zł. Czy istnieje taka możliwość w oddziale banku, jeśli tak to jaka jest prowizja takiej transakcji oraz czy są jakieś limity co do kwoty, którą można wymienić. 

Odpowiedz
0 Lajków
vocus
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
17-01-2021
Wiadomość 1 z 2 (10 226 wyświetleń)

Re: Wymiana banknotów na większy nominał w oddziale banku.

@vocus Nie prowadzimy usługi wymiany banknotów na większe nominały. Możesz wpłacić je w oddziale z obsługą kasową lub we wpłatomacie (za darmo) i następnie wypłacić większy nominał w kasie (o ile będzie taki dostępny). Prowizja za wpłatę i wypłatę gotówki w kasie jest uzależniona od typu konta jakie u nas masz. Takie prowizje sprawdzisz w Tabeli Opłat i Prowizji na naszej stronie tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/tabela-oplat-i-prowizji lub w szczegółach danego konta tutaj: https://www.ing.pl/indywidualni/konta-osobiste

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (10 149 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy