Odpowiedz

Wplatomat pożarł 20 tysięcy

Dzień dobry, chciałbym opisać jaką mam sytuację. Podczas wpłacania pieniędzy we wplatomacie 20 tys zł, automat zabrał pieniądze po czym bez przeliczenia, bez żadnego potwierdzenia się zresetował. Nie dało się ani odzyskać pieniędzy, ani się nie pojawiły na koncie. Po 2 godzinach dzwonienia na policję i infolinię dowiedziałem się, że bank łaskawie przyjmie reklamacje i w 2 tygodnie podejmie decyzję. Jest to zwykła kradzież, obsługa wpłatomatu powinna przyjechać po 10 minutach, rozebrać automat i przeliczyć pieniądze. Pieniądze potrzebuję na już, a tutaj bank bierze sobie ode mnie darmowy kredyt. Co więcej na infolini dowiedziałem się, że to częste zdarzenie. Skandal
Odpowiedz
0 Lajków
Przemysław-Sz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 072 wyświetleń)

Re: Wplatomat pożarł 20 tysięcy

Przykro mi, że taka sytuacja miała miejsce. Czy możesz podać numer zgłoszenia reklamacyjnego? Wyślę prośbę o pilne rozpatrzenie zgłoszenia. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
41
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 065 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Czy wiadomo chociaż czy bakowość internetowa dla małoletnich 6-13 lat zostanie wprowadzona w tym 2024 roku?

 

Pytam ponieważ ciężko mi dłuzej trzymać dziecko zacofanym i wymagać noszenia gotówki czy pla

...

02-07-2024
Re: Kredy hipoteczny a umowa o pracę na czas określony

Witam, niestety informacje, które podają eksperci ING nie są spójne w opisanym powyżej temacie. Czy jest zatem możliwość dotarcia do oficjalnej dokumentacji, która jednoznacznie odpowiada na pytanie?

 

...

02-07-2024
Re.: Kredyt w rachunku bieżącym a zmiana właścicielska

Chcielibyśmy pomóc, natomiast przez forum nie mamy wglądu w dane w systemie bankowym. Proszę, skontaktuj się w tej sprawie z naszymi specjalistami pod numerem 32 357 00 24. Infolinia jest czynna w dni...

01-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy