07-11-2017 09:22
Zgadza się. Dziękuje za wyjaśnienie.
Bez względu na Taryfę do Konta Komfort, powinno ono według mnie obejmować większy zakres usług. Dziś nawet limit transakcji bezgotówkowych jest warunkiem do nie pobierania opłat za kartę. Nie są to plusy tego konta.
07-11-2017 09:27
@mcumberpl Jak zawsze na posterunku
Zwrócimy na to uwagę. Szepnąłem kilka słów osobom, które się tym tematem zajmują.
Jeśli wpłata jest odrzucana ze względu bezpieczeństwa i nie masz dostępu do karty, gotówkę możesz wpłacić w oddziale z obsługą kasową. Takie placówki wyszukasz na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty
... 11-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |