Odpowiedz

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Zgadza się. Dziękuje za wyjaśnienie. 

Bez względu na Taryfę do Konta Komfort, powinno ono według mnie obejmować większy zakres usług. Dziś nawet limit transakcji bezgotówkowych jest warunkiem do nie pobierania opłat za kartę. Nie są to plusy tego konta.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 11 z 12 (9 011 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@mcumberpl  Jak zawsze na posterunku Emotikon: Mrugający Zwrócimy na to uwagę. Szepnąłem kilka słów osobom, które się tym tematem zajmują. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 12 z 12 (9 002 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Widząc ten post ucieszyłem się, że nie jestem sam. Tzn, że kredyt na dom i że temat ciągnie się w nieskończoność. My złożyliśmy przez doradcę zewnętrznego wniosek 26.02, po drodze jakiś brak więc do a

...

18-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny na dom - dlaczego ciągle otrzymuję nieprawdziwe informacje o czasach ?

Rozumiemy, że taka sytuacja może nie być komfortowa. Jednak każdy wniosek rozpatrujemy indywidualne i może wymagać dodatkowej weryfikacji. 

Dziękujemy za Twoje opinie dotyczące statusów wniosków. Prze

...

18-04-2024
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy