Odpowiedz

Wpłatomaty / bankomaty euro

Witam,
Czy Bank posiada lub planuje wprowadzenie wpłatomatów/ bankomatów w walucie euro?

Jak Państwo rekomendują korzystanie z kont walutowych skoro wpłaty/wypłaty są płatne oprócz tej jednej transakcji w m-cu? Czasami to za mało mimo kombinowania z OKO etc. ... Jaka jest alternatywa? Przydało by się coś w rodzaju konta Komfort w walutach obcych.
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 1 z 12 (118 692 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Aktualnie udostępniamy klientom 15 bankomatów, realizujących wypłaty euro. Są one rozmieszczone w całej Polsce. Nie mamy jeszcze w planach wdrożenia wpłatomatów w euro.

Przekazałam Twoją propozycję dalej. Obecnie tak jak napisałeś tylko 1 wpłata/wypłata jest bezpłatna, a każda kolejna płatna 9 zł w trakcie danego cyklu. Dlatego zachęcam do realizacji transakcji bezgotówkowych. Do swojego konta walutowego w euro możesz podpiąć swoją kartę VISA (jeśli posiadasz) i dzięki temu unikniesz prowizji za realizację transakcji bezgotówkowych w euro. Jest to wtedy tzw. karta wielowalutowa. Możesz poczytać o tym na naszej stronie tutaj.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 2 z 12 (118 590 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@KatarzynaAdla Konto Komfort opłata za wpłaty walutowe jest taka sama jak wpłaty w PLN?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 12 (118 572 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Nie wiem czy Cie dobrze zrozumiałam, ale konto Komfort jest prowadzone w złotówkach, wiec jeśli chciałbyś dokonać wpłaty w walucie to musimy to przewalutować. Każda wpłata na konto Komfort w oddziale banku jest bezpłatna.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 4 z 12 (118 563 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

"Konto komfort" traktuje jako pewien pakiet.

Mam konto w PLN ale również rachunek w Euro.

Pytanie dotyczyły drugiego z nich, czy na niego z racji posiadanego "komfortu" mogę wpłacać środki za darmo?

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 12 (118 560 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@KatarzynaA w jaki sposób można w wpłacić Euro po wykorzystaniu bezpłatnych transakcji w oddziale?

Co do wypłat: czy można je realizować w Euronetach z EUR? Jeśli tak, to jaki jest tego koszt? ☺
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 6 z 12 (118 518 wyświetleń)

Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

Ad 1. Chodzi mi o to, czy jest jakaś alternatywa, czy trzeba zapłacić te 9 zł za następną transakcję.
Odpowiedz
0 Lajków
jakubus03
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
3
04-11-2017
Wiadomość 7 z 12 (118 516 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@jakubus03 Obecnie nie mamy alternatywy dla wpłaty gotówki w walucie. Możesz raz w miesiącu wpłacić ją za darmo na swoje konto walutowe w EUR, a za kolejne wpłaty w tym samym miesiącu rozliczeniowym pobierzemy opłatę 9 zł. Co do wpłatomatów EUR w sieci Euronet to nie proponujemy korzystania z tego rozwiązania. Euronet nalicza prowizje po swojej stronie. Nie mamy dokładnych informacji jakie, więc proponuję dopytać u nich. @Konto usunięte Konto Komfort i konto w EUR to dwa odrębne konta. Stąd też tak jak napisałem wcześniej więcej niż jedna wpłata / wypłata gotówki w miesiącu rozliczeniowym w oddziale banku kosztuje 9 zł.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 8 z 12 (118 432 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro


ŁukaszW pisze:

Konto Komfort i konto w EUR to dwa odrębne konta. Stąd też tak jak napisałem wcześniej więcej niż jedna wpłata / wypłata gotówki w miesiącu rozliczeniowym w oddziale banku kosztuje 9 zł.


Rozumiem,  że w takim razie skoro osobno to na jedno i drugie mogę wpłacić raz w miesiącu bez opłat.

Już pojąłem, że Konto Komfort to żaden pakiet, a główna zaleta to współwłasność.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 12 (118 431 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomaty / bankomaty euro

@Konto usunięte na Konto Komfort możesz wpłacać i wypłacać pieniądze w oddziale banku za darmo bez ograniczeń, jeżeli wpłacisz walutę to przeliczymy ją na złotówki. Jedna darmowa wpłata i wypłata w miesiącu rozliczeniowym dotyczy konto w EUR Emotikon: Szczęśliwy

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 10 z 12 (118 428 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Klucz U2F służy tylko i wyłącznie do zatwierdzenia logowania.  Nie autoryzuje nim żadnych przelewów.

 

 

I tutaj właśnie mamy problem. Ty musisz wpisywać kod z sms żeby wyszedł przelew. Czyli jest to bez

...

19-04-2024
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy