Odpowiedz

Wpłatomat

Dzisiaj w bankomacie w Czestochowi,przy ulicy Berka Joselewicza mąż wpłacał pieniądze pojawiła się awaria bankomaty pieniądze nie zostały zaksięgowane na koncie,ani nie zwrócone przez bankomat.Zadzwonił na infolinie zgłosił sprawę,pani powiedziała że potraktuje ja jako pilną,po czym w moim ing dostał wiadomość że rozpatrzą do 11 lutego.Mysle że takie sprawy są priorytetem,jest weekend a my zostaliśmy bez pieniędzy i z opłatami które mieliśmy zrobić i terazmamy czekać tyle czasu na zwrot pieniędzy.ZenadaPodaje nr zgloszenia 018656/012021
Odpowiedz
0 Lajków
Monrok4438
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-01-2021
Wiadomość 1 z 3 (3 231 wyświetleń)

Re: Wpłatomat

Przykro mi, że spotkała Was taka sytuacja 😥 Przekazałam numer zgłoszenia do odpowiedniej jednostki. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
619
129
19-03-2018
Wiadomość 2 z 3 (3 228 wyświetleń)

Re: Wpłatomat

Dostaliśmy nowe informacje w sprawie zgłoszenia. Sprawdź proszę Wiadomości w Moim ING. 

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
564
125
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (3 166 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Stałe oprocentowanie - negocjacje

Cześć.

Mam kredyt w ING już 6 lat. Po 1. okresie stałych rat zaakceptowałem ofertę na 2. okres. Potem nastąpiła fala obniżek stóp przez NBP i moje stale są dużo za duże względem zmiennych.

 

Czy wciąż IN

...

11-01-2026
Re: Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

W tej sprawie prosimy o kontakt z Centrum Wsparcia Biznesu pod numerem 323570024. Infolinia jest dostępna w dni robocze od 8 do 16.

10-01-2026
Konto dla spółki z o.o. Promocja na start

Witam,

Chcę zapytać o możliwość skorzystania z obecnej promocji na start - darmowe konto przez 2 lata dla spółek z o.o. Czy z tej promocji mogą skorzystać firmy, które kiedyś miały konto bankowe w ING ...

10-01-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy