06-02-2020 14:24
W dniu 04.02.2020 r w Krakowie na osiedlu Teatralnym wpłaciłem duże pieniądze do wpłatomatu, po włożeniu pieniędzy maszyna przeliczyła kwotę, a później po zatwierdzeniu transakcji pojawił się komunikat o błędzie i konieczności kontaktu telefonicznego z bankiem. Zgłosiłem sprawę od razu w oddziale, gdzie zostały zgłoszone reklamację. Pracownicy banku zapewniły że moje środki wrócą na konto jak najszybciej. Dziś mija kolejny dzień i oczywiście środków na koncie nadal brak. Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej reklamacji. Numer zgłoszenia 002409/022020.
07-02-2020 09:23
@szymonk otrzymaliśmy informację, że w Moim ING mamy dla Ciebie informację. Zapraszam do sprawdzenia.
07-02-2020 21:15
Dziękuję za odpowiedź i za szybką interwencję, już otrzymałem zwrot pieniędzy, wszystko się zgadza.
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |