Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze

Witam dzisiaj( 15.12.18) o godzinie 8 w placówce ING w Pawłowicach przy ul. Górniczej 52 wpłaciłem pieniądze 3600zl zostały one normalnie przyjęte przez bankomat jak i przeliczone bankomat wydał mi kartę do bankomatu natomiast nie dał żadnego potwierdzenia. Zajrzałem na konto przez telefon natomiast nie otrzymałem moich pieniędzy na koncie. Po chwili wpłaciłem 100zl i normalnie przyjęło pieniądze i wydało potwierdzenie tej transakcji jak i pieniądze doszły od razu na konto. Więc dlaczego przy 3600zl sytuacja była zupełnie inna i nie otrzymałem moich pieniędzy na konto.
Odpowiedz
0 Lajków
Jakub12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-12-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 351 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze

Przepraszam za kłopoty związane z brakiem udostępnienia pieniędzy na Twoim koncie. Chciałbym to dla Ciebie sprawdzić natomiast forum jest nieszyfrowanym kanałem kontaktu i nie mamy tutaj dostępu do systemu. Proszę, napisz do nas wiadomość z Mojego ING lub na czacie po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową do swojego konta (ikona czata będzie w dolnym prawym rogu strony) lub zadzwoń na 32 357 00 69. Infolinia jest czynna 24/7. Nasz specjalista sprawdzi to i jeśli dalej nie masz pieniędzy na koncie to przyjmie odpowiednie zgłoszenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 328 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy