Odpowiedz

Wpłatomat zabrał pieniądze

Witam dzisiaj( 15.12.18) o godzinie 8 w placówce ING w Pawłowicach przy ul. Górniczej 52 wpłaciłem pieniądze 3600zl zostały one normalnie przyjęte przez bankomat jak i przeliczone bankomat wydał mi kartę do bankomatu natomiast nie dał żadnego potwierdzenia. Zajrzałem na konto przez telefon natomiast nie otrzymałem moich pieniędzy na koncie. Po chwili wpłaciłem 100zl i normalnie przyjęło pieniądze i wydało potwierdzenie tej transakcji jak i pieniądze doszły od razu na konto. Więc dlaczego przy 3600zl sytuacja była zupełnie inna i nie otrzymałem moich pieniędzy na konto.
Odpowiedz
0 Lajków
Jakub12
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
15-12-2018
Wiadomość 1 z 2 (2 353 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zabrał pieniądze

Przepraszam za kłopoty związane z brakiem udostępnienia pieniędzy na Twoim koncie. Chciałbym to dla Ciebie sprawdzić natomiast forum jest nieszyfrowanym kanałem kontaktu i nie mamy tutaj dostępu do systemu. Proszę, napisz do nas wiadomość z Mojego ING lub na czacie po zalogowaniu przez przeglądarkę internetową do swojego konta (ikona czata będzie w dolnym prawym rogu strony) lub zadzwoń na 32 357 00 69. Infolinia jest czynna 24/7. Nasz specjalista sprawdzi to i jeśli dalej nie masz pieniędzy na koncie to przyjmie odpowiednie zgłoszenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 330 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy