Odpowiedz

Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Próbowałam dzisiaj wpłacić 3500 zł we wpłatomacie w Poznaniu przy ul. Półwiejskiej. Najpierw wyskoczyła informacja ze cześć banknotów jest pognieciona i zwrócili mi 1400 zł z pytaniem czy chce spróbować je dopłacić, wybralam te opcje i ponownie umieściłam pieniądze we wpłatomacie. Po tym wyskoczyła awaria, wyrzuciło moja kartę a całe 3500 zł zostało w maszynie. Na infolinii usłyszałam ze TO SIĘ ZDARZA i została złożona w moim imieniu reklamacja z terminem rozpatrzenia do 5.05. A przepraszam do tego czasu mam jeść gruz? Sytuacja jest absurdalna i maksymalnie stresująca - co jeśli reklamacja zostanie nieuznana? No i jak można kazać komuś czekać tyle czasu bez pieniędzy, co mam robić???
Odpowiedz
0 Lajków
LidiaK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-04-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 969 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Aha, mój numer reklamacji to 107840/042023
Odpowiedz
0 Lajków
LidiaK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-04-2023
Wiadomość 2 z 4 (2 967 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Przykro mi, że wydarzyła się taka sytuacja. Rozumiem, że jest ona dla Ciebie bardzo stresująca. W każdym takim przypadku staramy się odpowiadać szybciej niż jest to określone w zgłoszeniu. Dodatkowo prześlę prośbę o szybkie rozpatrzenie  do odpowiedniego działu. Dziękuję za podanie numeru zgłoszenia. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
334
65
04-09-2015
Wiadomość 3 z 4 (2 956 wyświetleń)

Re: Re.: Wpłatomat zabrał moje pieniadze

Moja reklamacja została uznana, a pieniądze trafiły na konto. Dziękuje za pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
LidiaK
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-04-2023
Wiadomość 4 z 4 (2 901 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Brak ing na Tarchominie / Białołęce

Dzisiaj spotkała mnie niemiła niespodzianka. Chcialam wypłacić gotówkę z bankomatu w Galerii Polnocnej, a tam informacja, że placówka zamknięta. Sprawdzam mapę, gdzie znajdę najbliższy oddział / banko...

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

to jest ciekawy paradoks, błąd banku oznacza coś lepszego. Piękny przykład zmarnowanych pieniędzy.

14-09-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Wczoraj przez moment pojawił się stary wygląd aplikacji… myślałem że w końcu doczekalismy się dobrej zmiany i powrotu do większej przejrzystości, mniejszej ilości reklam i generalnie mniejszej ilości ...

14-09-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy