Odpowiedz

Wpłatomat wciągnął moje pieniadze

Dzień dobry, dnia 12.06.2020 bankomat w placówce ING w Piasecznie wciągnął mi 6420zl. Są one mi niezbędne do życia. Proszę o pilne potraktowanie sprawy. Brak takich środków uniemożliwia mi dalsze funkcjonowanie w okresie Koronowirusa. Jeśli sprawa nie zostanie załatwiona przez 7 dni zgłaszam to do Rzecznika Finansowego oraz do Trybunału Praw w Strassburgu. Za poniesioną stratę żądam rekompensaty 20%. Mój nr zgłoszenia to 009655/062020
Odpowiedz
0 Lajków
Dominonr
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
12-06-2020
Wiadomość 1 z 3 (1 500 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął moje pieniadze

Dziękuję, ze podałeś nam numer Twojego zgłoszenia. Przekazałam je do odpowiedniego zespołu. Zrobimy wszystko, co możemy, aby jak najszybciej zająć się Twoją sprawą. Rozumiemy tę sytuację 😥

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 3 (1 498 wyświetleń)

Re: Wpłatomat wciągnął moje pieniadze

@Dominonr Czy otrzymałeś jakieś informacje w swojej sprawie?

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
68
29-01-2018
Wiadomość 3 z 3 (1 385 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ubezpieczenie na życie

Saldo zadłużenia to kapitał, który jesteś winien bankowi. Jeśli wypłacasz kredyt w transzach - po wypłacie każdej transzy saldo zadłużenia się zwiększa i zwiększa się też składka ubezpieczenia. Późnie

...

30-07-2021
Numer cvv/cvc karta Visa

Witam, zamówiłam sobie kartę Visa, gdyż przez jakiś czas nie miałam. Mam stary telefon na którym nie działa aplikacja ING ale działa Google Pay. Chciałam płacić kartą przez NFC. Niestety w aplikacji I...

30-07-2021
ubezpieczenie na życie

Do kredytu hipotecznego wziąłem ubezpieczenie na życie opcja życie plus. Składka wyliczana jest : 0,035% x saldo zadłużenia kredytu w dniu płatności raty kredytu. Pożyczam 250 000zł. Całość do spłaty ...

30-07-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy