Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Witam wszystkich.
Dziś podczas wpłacania pieniędzy do wpłatomatu urządzenie wyświetliło błąd informujący, że jest uszkodzone. Wydało kartę jednak pieniądze zostały w środku i brak ich na koncie.
Dodam, że chwile wcześniej wpłacałem pieniądze na konto firmowe i wszystko przebiegło prawidłowo.
Reklamacja została zgłoszona przez infolinie ING. Czas jej rozpatrzenia to 3 tygodnie. Tym samym zostałem bez środków do życie. Nie mówiąc już o nadchodzącej racie kredytu hipotecznego (w ing) i innych zobowiązaniach.
Czy jest coś co mogę zrobić, żeby przyspieszyli procedurę?
Nr reklamacji to 000305/102022
Odpowiedz
0 Lajków
ŁB
ŁB
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
01-10-2022
Wiadomość 1 z 2 (1 689 wyświetleń)

Re: Wpłatomat pobrał pieniądze ale brak ich na koncie

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Zgłoszenia rozpatrujemy tak szybko jak to możliwe. Przekazałam też numer Twojej reklamacji do odpowiedniej jednostki w naszym banku, z prośbą o pilną odpowiedź.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 660 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy