Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat pobrał 13 tys. i nie mam środków na koncie

15.05 chciałam wpłacić 13 tys. i po przeliczeniu pojawił się komunikat awaria, po czym zaczął normalnie działać, ale środków nie zaksięgowało na rachunku. Niestety było po godzinie 18 i infolinia biznes już nie pracowała, po godzinie wiszenia na infolinii planetcash i próby połączenia mnie z bankiem, w końcu odebrał żywy człowiek, który niestety nie jest w stanie nic zrobić, bo wpłata była blikiem i takich wpłat nie widzą, tylko z obsługi technicznej biznes, trzeba czekać do poniedziałku l. Dzieją rano zadzwoniłam już na swoją dedykowaną infolinię i tam też nic nie mogą pomóc, trzeba czekać na rozpatrzenie reklamacji.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaDz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
18-05-2026
Wiadomość 1 z 2 (539 wyświetleń)

Re: Wpłatomat pobrał 13 tys. i nie mam środków na koncie

Przykro nam, że spotkała Cię taka sytuacja. Proszę, podaj numer zgłoszonej reklamacji. Przekażę prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
686
125
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (533 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Dziękujemy za wszystkie informacje. Przekazaliśmy je do odpowiedniego zespołu.

09-07-2026
Błąd aktywacji aplikacji na iPad

Aplikacja na iPadzie przy próbie aktywacji wymaga loginu a następnie PESELU. Po wpisaniu tego drugiego bez żadnego komunikatu crashuje. iPad 11, aktualny iOS, różne sieci WiFi. Znany błąd?

08-07-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Dodam również, że czasami płatność zbliżeniowa BLIK w ogóle nie jest możliwa u mnie. Wydaje mi się, że zależne jest to od terminala obsługującego płatność. Przykładowo płacąc w Biedronce po przyłożeni

...

09-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy