Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat ciągle ma awarię i nie przyjmuje pieniędzy!

Do jasnej niepodległej, że się tak wyrażę. Choć można dosadniej.

Szlag mnie już jasny trafia. Ileż można mieć cierpliwości??

Wiecznie zepsuty wpłatomat w Kędzierzynie-Koźlu na Wojska Polskiego.

Muszę dojść tam pieszo ze 2 kilometry, aby dowiedzieć się, że wpłatomatowi znowu odwaliło i nikt od długiego już czasu nie raczy się tym zająć!

Serio, macie tak głęboko w poważaniu swoich klientów?? Co to ma być??

Po wybraniu opcji wpłaty pieniędzy włącza mu się pikanie i pojawia się komunikat, że przyjmie tylko do 50 plików pieniędzy. Jakie 50 plików?? Zacina się na tym etapie i jedynie, co można zrobić, to anulować transakcję. W oddziale są 2 wpłatomaty i z obiema jest to samo. Mam już serdecznie dosyć! Ostatnio wpłaciłam pieniądze bezpośrednio w kasie, bo była znowu taka sytuacja. Liczycie sobie za taką przyjemność 9 zł! Potem trzeba złożyć reklamację i czekać na zwrot. Czy to o to chodzi?? Serio macie zamiar teraz w ten sposób sobie dorabiać?? Żałosne.

Dzisiaj to samo około godziny 15-tej. Ale była kolejka, więc tym razem nic nie wpłaciłam, bo nie wygrałam czasu na loterii. Wyszłam stamtąd. I pomimo tego, że obsługa widziała, co się dzieje, to udawała, że nie widzi, tylko uśmiechała się naokoło i paradowała po oddziale. Super podejście. Tak trzymać! Chyba trzeba będzie zlikwidować konto, bo nie po to mam bankowość elektroniczną, a wy wpłatomaty, aby musieć stać w kolejce, denerwować się i jeszcze za to zapłacić! Naprawdę dla was liczą się ludzie??

Wstyd i żenada. Długo jeszcze??

Odpowiedz
0 Lajków
Bella
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-04-2019
Wiadomość 1 z 2 (5 601 wyświetleń)

Re: Wpłatomat ciągle ma awarię i nie przyjmuje pieniędzy!

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Przeanalizowaliśmy działanie naszych urządzeń w tej lokalizacji za ostatni miesiąc. Ilość błędnie wykonanych transakcji w tych bankomatach/wpłatomatach była bardzo mała. Na bieżąco monitorujemy działanie naszych urządzeń, natomiast dziękujemy Ci za wiadomość, ponieważ wiemy na co jeszcze zwrócić uwagę. Mamy nadzieję, że taka sytuacja się już nie powtórzy. Gdybyś jednak w przyszłości napotkała jeszcze utrudnienia w korzystaniu z wpłatomatów pod tym adresem, to proszę zgłoś nam to telefonicznie pod numerem 32 357 00 69. Nasi specjaliści, to dla Ciebie sprawdzą. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 506 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy