Odpowiedz
Highlighted

Wpłatomat zjadł Moje pieniądze!

Witam, jestem oburzony tym, co się stało ... Chciałem wpłacić 100 złotych, za pomocą kodu BLIK, było to 2 x 20 zł. 1 x 10 zł. i 1 x 50 zł. Na ekranie pojawiła się informacja, że banknoty nie zostały rozpoznane, pieniądze się zakleszczyły w środku ... nie było możliwości żeby je wyciągnąć uratowałem tylko 60 zł ... widziałem te 40 zł. (2 x 20 zł.) Zakleszczone w środku ... Naprawdę nie dało się ich wyciągnąć. Z myślą, że może pieniądze wejdą na konto sprawdziłem ... tak się nie stało ... Postanowiłem, że wpłace to 60 zł. Po wpisaniu nowego kodu BLIK, gdy otwarło się to miejsce żeby wsadzić pieniądze Moich 40 zł. już tam nie było, czyli Wpłatomat je po prostu Sobie zabrał ... Zakleszczyły się ... To 60 zł. wplaciłem już osobno 10 zł. a potem 50 zł ... To jest dla Mnie skandal żeby wplatomat zabierał Moje pieniądze ... Próbowałem od razu coś z tym zrobić, dzwoniłem do Was kilka razy, bez skutecznie ... Proszę jak najszybciej oddać Mi Moje pieniądze!
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 2 (1 849 wyświetleń)
Highlighted

Re: Wpłatomat zjadł Moje pieniądze!

Rozumiem, że ta sytuacja nie jest dla Ciebie komfortowa. Chciałbym to dla Ciebie wyjaśnić, natomiast konieczne jest w tym przypadku złożenie reklamacji. Możesz to zrobić telefonicznie pod numerem 32 357 00 69 (czas oczekiwania na połączenie jest uzależniony od tego ile osób próbuje do nas wtedy zadzwonić), w formie wiadomości w Moim ING lub w oddziale banku. Możesz do nas również zadzwonić w godzinach 8-20. Wtedy dostępni są nasi specjaliści zajmujący się tematem bankomatów i wpłatomatów . Jest szansa, że będą w stanie to dla Ciebie wyjaśnić podczas jednej rozmowy. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
556
171
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 841 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Brak zakładki Giełda

Witaj,
tak, prowadziliśmy prace serwisowe. 
Makler jest już dostępny.

25-10-2020
Przepisanie Kredytu

Witam,

 

Chciałbym przepisać kredyt hipoteczny w całości na żonę.

Jak się do tego przygotować ?
Dodam ,że przed ślubem kredyt brałem sam , natomiast teraz jesteśmy małżeństwem.

Umowa kredytowa jest na mnie

...

25-10-2020
Oświadczenie a zaświadczenie o zarobkach

Dzień dobry, chciałabym dowiedzieć sie czy przy wpływach na konto ING konieczne jest zaświadczenie o zarobkach przy składaniu wniosku o kredyt hipoteczny? Czy wystarczy samo moje oświadczenie jeśli za...

25-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy