Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wpłatomat źle policzył i zabrał różnicę!!! Odwołanie od reklamacji!!! 1000 zł różnicy!

[ Edytowane ]

Witam 

 

Opisuję moją przykrą sytuację z wpłatomatem ING w Opolu, mianowicie chciałem wpłacić kwotę 10900 zł, fakt mój błąd ponieważ włożyłem wszystko na raz podczas gdy na raz może to być maksymalnie 100 banknotów, do otworu we wpłatomacie po czym maszyna przeliczyła gotówkę i pokazała informację że wpłacona kwota wynosi 9900 zł, oczywiście nacisnąłem zwrot gotówki ale dostałem już nie swoją kwotę a tę którą bankomat przeliczył tj. 9900 zł. Złożyłem oczywiście reklamację (nr. 006872/092020) po czym dostałem odpowiedź, że "dziennik urządzenia wskazuje kwotę 9900 zł" no i to się zgadza skoro urządzenie źle przeliczyło gotówkę to dziennik urządzenia także źle zaksięgował kwotę! Złożyłem odwołanie od decyzji Pana ** ** który zajmował się moją reklamacją ponieważ ta gotówka fizycznie w tym wpłatomacie się znajduje. Nie boję się użyć tego słowa że zostałem okradziony tudzież oszukany na kwotę 1000 zł, i mam nadzieję na rehabilitację ze strony ING Banku Śląskiego oraz ponowne pozytywne rozpatrzenie sprawy. Załączam dokument który otrzymałem jako odpowiedź na moją reklamację. Chciałbym również zaznaczyć że będę dochodził swoich praw oraz zwrotu moich uczciwie zarobionych pieniędzy. Taka sytuacja to skandal!!! Jestem klientem ING od ładnych kilku lat i posiadam wiele aktywów z których bank korzysta i jeśli ta sprawa nie zostanie załatwiona na pewno zrezygnuję z usług waszego banku. 

Odpowiedz
0 Lajków
Pawel_opole
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
14-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (618 wyświetleń)

Re.: Wpłatomat źle policzył i zabrał różnicę!!! Odwołanie od reklamacji!!! 1000 zł różnicy!

Przykro nam, że spotkała Cię tak sytuacja podczas wpłaty gotówkiEmotikon: Smutny Napisałeś, że zgłosiłeś już odwołanie do tej reklamacji - na tej podstawie jeszcze raz sprawdzimy tę wpłatę.
-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
617
148
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (551 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Oczekiwanie na decyzję wstępną kredytu hipotecznego

My właśnie przeszliśmy na pkt 5 że podejmują decyzję. Także coś mi się wydaję,że w przyszłym tyg już powinnismy mieć decyzję podjętą. 

Powodzenia jak coś, u nas bardzo szybko przeszło do nastepnego kro

...

24-01-2021
Re: Re.: Czas procesowania wniosku z kompletem dokumentów

@Annpop zapewniam, że decyzje podejmujemy jak najszybciej jest to możliwe. Więcej szczegółów może podać Ci specjalista, u którego kompletowałeś dokumenty. 

 

24-01-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy