Odpowiedz

WPŁATOMAT MNIE OKRADŁ

Dziś w Brzegu przy ul. Chrobrego wplatomat UKRADŁ moje pieniądze na dużą kwotę. Kartę oddał po czym na ekranie pojawiła się informacja awaria modułu wpłat. Urządzenie nie wydało żadnego pokwitowania. Pieniądze oczywiście niezaksiegowane. Udało mi się dodzwonić na infolinię i złożyć reklamację. Pani powiedziała, że sprawa zostanie rozpatrzona do 30 dni Jestem zażenowana takim podejściem do klienta banku ING .Nieważy jest klient w tym momencie. Bo jeżeli dostaje informacje, że widnieje w systemie taka wpłata po przez wpłate itp. to nikt nie powinien jej wstrzymywać . Kto pokryje w takim przypadku straty materialne , nieopłacone rachunki na czas , wykarmi moje dzieci . Jeżeli jest urządzenie uszkodzone nie powinno być w użytku, więc pytam jakim cudem było ? .
Odpowiedz
0 Lajków
magsto8313
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2023
Wiadomość 1 z 2 (5 563 wyświetleń)

Re: WPŁATOMAT MNIE OKRADŁ

Przykro mi, że wpłatomat nie zadziałał poprawnie. Podaj, proszę, numer Twojej reklamacji - przekażemy go do specjalistów z prośbą o pilne rozpatrzenie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Były moderator
Były moderator icon
132
22
03-03-2023
Wiadomość 2 z 2 (5 545 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powiadomienia PUSH - zawartość

Ale i tak nic z nimi nie zrobicie Emotikon: Szczęśliwy

13-06-2026
Re.: Tragiczna jakość obsługi

Przykro nam, że masz takie odczucia po wizycie w naszym miejscu spotkań. Zapewniamy, że staramy się, aby każdy klient został należycie obsłużony przez naszych specjalistów. Nie zawsze jesteśmy w stani...

13-06-2026
Re.: Wplatomat nie wplacil mi pieniedzy na konto

Przepraszamy za sytuację. Staramy się zamykać zgłoszenia tak szybko, jak to tylko możliwe. Numer zgłoszenia i maksymalny czas odpowiedzi znajdziesz po zalogowaniu się do Mojego ING. U góry ekranu wybi

...

13-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy