Odpowiedz

Placówka w Ciechanowie

Szanowni Państwo,

 

Nie wiem za bardzo do kogo zgłosić problem, więc postanowiłem napisać tutaj. Jestem Waszym klientem ładnych parę lat. Chwalę sobie współpracę z Wami, ale nie to jest tu tematem głównym. Chodzi mi o placówkę w Ciechanowie. Z racji wykonywanej pracy w placówce jestem raczej w godzinach mocno popołudniowych lub wręcz wieczornych, a bardzo często w weekendy. W skrócie wtedy kiedy placówka jest nieczynna. Korzystam głównie z wpłatomatu. Ostatnio jednak jeden widok mocno zakuł mnie w oczy. Pragnę się z Państwem nim tutaj podzielić. Poniżej zdjęcia:

Zdjęcie 1

Zdjęcie 2

 

Czy musi to tak wyglądać?

 

Wiem jak to może się skończyć w korporacji, więc od razu w obronę "biorę" Panią sprzątaczkę, którą często spotykam w godzinach popołudniowych. Po jej pracy placówka ślni, kobieta "robi robotę". Tylko kilka godzin później, bądź w weekend znów jest bałagan. Bardzo często jestem świadkiem takiego nieporządku, ale po ostatniej wizycie (niedziela po południu) postanowiłem coś z tym zrobić. Czy jest to dużym problemem/wydatkiem dla Banku zamontować niewielki nawet smietnik nieopodal bankmatów/wpłatomatów? Albo chociaż zaraz przed wejściem? Bo najbliższy śmietnik jest na chodniku około 15 metrów dalej i dla niektórych to za daleko. Czy nie można zabrać śmiecącym pretekstu do śmiecenia i wstawić subtelny śmietniczek na wydruki z bankomatów?

Odpowiedz
0 Lajków
Rpetryko
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-05-2016
Wiadomość 1 z 2 (6 615 wyświetleń)

Re.: Placówka w Ciechanowie

Zgłosiliśmy sprawę do odpowiedniej jednostki.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
193
72
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (6 585 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: przestrzegam przed ING

Tutaj jest nam się trudno odnieść do tej sytuacji. Skontaktuj się z naszymi doradcami hipotecznymi, na czacie w Moje ING (jeśli jesteś naszym klientem) lub  telefonicznie (pod numerem 32 357 00 57). D

...

10-05-2026
Re.: przestrzegam przed ING

ODMOWA UDZIELENIA KREDYTU powód: odmowa dokonana została, na podstawie: wewnętrznych regulacji Banku.

Czekałem 33dni robocze, zamiast 21. Wnioskowałem o 260 tys na skończenie budowy, pod zastaw hipotek

...

10-05-2026
Re: aplikacja mobilna nie chce zrobić zdjęcia dowodu przy zakładaniu konta

Obecnie aplikacja moje ING robi już zdjęcia (!).. Ale konta dalej nie mogę założyć, zdjęcia dowodu z obu stron robi, tylko jest problem z selfie, wciąż "nie udało się zrobić zdjęcia twojej twarzy", a

...

08-05-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy