Odpowiedz

Pechowa wpłata

Hej. Wpłatomat nie rozpoznał mojego banknotu 200 złotych, ale zamiast wydać go po prostu się zaklinował w środku. Pojawiła się informacja o awarii, karta została oddana. Zgłosiłam już to przez infolinię, ale zastanawiam się czy to zostanie rozpatrzone? Dla mnie 200 złotych to nie mało ☹️
Odpowiedz
0 Lajków
Lenapiccola
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-07-2021
Wiadomość 1 z 2 (1 982 wyświetleń)

Re: Pechowa wpłata

Zdajemy sobie sprawę, że to nie są małe pieniądze oraz, że awarie urządzeń niestety się zdarzają. Dobrze, że zgłosiłaś już reklamację w tej sprawie. Czy możesz podać nam jej numer? Będziemy mogli skontaktować się z odpowiedzialnym zespołem, żeby poprosić o jak najszybsze zajęcie się Twoją sprawą. 
 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 958 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Dodanie karty debetowej do drugiego telefonu

Borykam się z podobnym problemem i za nic nie mogę zrozumieć takiej decyzji.

Do tej pory mieliśmy razem z bliską mi osobą dodane nawzajem swoje karty w GPay, w telefonach, aby, w razie problemów, można

...

06-10-2024
Re.: Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Przepraszamy Cię za kłopoty z wpłatą i brak pieniędzy na koncie. Przekazaliśmy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu.

06-10-2024
Wpłatomat nie zaksięgował wpłaty

Witam,
Nie rozumiem jak w takich nagłych przypadkach jak pieniądze na operację dziecka , bank nie proponuje szybkiego rozwiązania sprawy . W dniu dzisiejszym wpłaciłam 11 400zl . Pieniądze muszę wpłaci...

06-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy