Odpowiedz

Oddziały za granicą?

Witam,
Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje możliwość skorzystania z usług oddziału banku, gdy przebywa się za granicą? Chodzi mi konkretnie o Londyn, i o zmianę danych w banku.
Będąc w Polsce, zapomniałem zmienić swój numer w banku na aktualny i w efekcie nie mogę potwierdzić przelewu kodem otrzymanym smsem (nie mam również konta w HaloŚląski).

Z góry dziękuję za pomoc!
Janek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
27-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (9 222 wyświetleń)

Re.: Oddziały za granicą?

@Janek nie posiadamy swoich oddziałów za granicą. Jeżeli nie masz dostępu do poprzedniego numeru do autoryzacji musisz otrzymać kopertę z jednorazowym kodem aktywacyjnym. Można ją odebrać w dowolnym oddziale banku lub możemy ją dla Ciebie dostarczyć korespondencyjnie na wskazany w banku adres. W tym celu należałoby zablokować dostęp do ING BankOnline (Profil, Blokada ING BankOnLine). Następnie na drugim kroku Wniosku o odblokowanie należy kliknąć w link Nie pamiętasz? Kliknij, aby otrzymać jednorazowy kod aktywacyjny pocztą. Po otrzymaniu koperty telefonicznie ją dla Ciebie aktywujemy (numer telefonu +48 32 357 00 10). Będziesz mógł na nowo aktywować bankowość i wprowadzić nowy numer do autoryzacji.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
304
59
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 170 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: nadplata?

Dzięki nadpłatom kredytu hipotecznego zmniejszamy kwotę pożyczoną od banku, czyli kapitał, od którego naliczane są odsetki. 
Im niższa jest kwota pozostała do spłaty, tym mniejsze są odsetki – co powod

...

02-10-2023
Re: Opłata za zajecie egzekucyjne

Witaj,

żeby to wyjaśnić, skontaktuj się z działem zajęć egzekucyjnych, bo tutaj nie mamy wglądu w Twoje konto. Możesz napisać na czacie, który w aplikacji znajdziesz w prawym, dolnym rogu. Specjaliści

...

02-10-2023
Re: Kredyt na oprocentowanie stałe a wakacje kredytowe

A oni odpowiadają tak dla tych co odpowiadali że zmienia, tylko czasu potrzebują ?

01-10-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy