Odpowiedz
Highlighted

Bankomaty SGB

Szanowni Państwo,

Piszę, aby zapytać, czy od 29. stycznia br. wypłata gótówki płatna będzie również w bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej lub BPS, obsługiwanych przez Polcard lub ITCARD?

Pozdrawiam!

Odpowiedz
0 Lajków
lordme
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
13-01-2016
Wiadomość 1 z 2 (4 976 wyświetleń)
Highlighted

Re.: Bankomaty SGB

Wraz z wprowadzeniem nowej Tabeli Opłat i Prowizji bez limitu będą bezpłatne wypłaty tylko w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash. Z bankomatu Spółdzielczej Grupy Bankowej / BPS w cyklu rozliczeniowym będzie można tylko raz bezpłatnie wypłacić pieniądze kartą oraz raz kodem BLIK.

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
IwonaP
Moderator
Moderator icon
136
41
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 971 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt konsolidacyjny, Kierowca ciężarówki

@misiek06453 Zdolność kredytową ustalimy po złożeniu wniosku, dlatego zapraszamy do złożenia go w wygodny dla Ciebie sposób: w Moim ING, przez telefon lub w oddziale. Jeżeli masz umowę o pracę i wynag

...

22-10-2020
Re: 2 konta, 1 aplikacja

@mskibinski Czy osoba, którą chcesz upoważnić do swojego konta, korzysta już z naszej oferty, np. ma własne konto u nas? Czy to ma być pełnomocnictwo do konta osobistego czy firmowego?

22-10-2020
Czas oczekiwania na kredyt hipoteczny

Witam serdecznie, czy ktoś orientuje się ile obecnie czeka się na przyznanie kredytu hipotecznego w ING. Interesuje mnie czas od złożenia wniosku w banku do uzyskania aktu własności i możliwości wprow...

22-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy