13-01-2016 14:41
Szanowni Państwo,
Piszę, aby zapytać, czy od 29. stycznia br. wypłata gótówki płatna będzie również w bankomatach Spółdzielczej Grupy Bankowej lub BPS, obsługiwanych przez Polcard lub ITCARD?
Pozdrawiam!
13-01-2016 14:59
Wraz z wprowadzeniem nowej Tabeli Opłat i Prowizji bez limitu będą bezpłatne wypłaty tylko w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash. Z bankomatu Spółdzielczej Grupy Bankowej / BPS w cyklu rozliczeniowym będzie można tylko raz bezpłatnie wypłacić pieniądze kartą oraz raz kodem BLIK.
Witam. Mam problem z aktywacja aplikacji. Wpisuje login i PESEL a pisze że jedno i drugie jest niezgodne. I co chodzi ??
07-06-2026Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
06-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |