Odpowiedz

Oddział Mikołów

Do tej pory załatwiałem wszystki online.

Dziś zmieniłem konto na Komfort. Zgodnie z otrzymaną informacją konieczna była wizyta w oddziale w celu wprowadzenia danych współwłaściciela (nowa osoba nie miała do tej pory konta w ING).

Proza życia i zostaje minuta do zamknięcia. Tracę nadzieje, ale nie rezygnuje.

Chciałem w tym miejscu podziękować Paniom z oddziału w Mikołowie przy ulicy Miarki za wyrozumiałość i przemiłą profesjonalną obsługę (a także za wodę mineralną! Emotikon: Szczęśliwy).

Byłem bardzo, miło zaskoczony po tym jak zostaliśmy obsłużeni. Bez pośpiechu załatwiliśmy wszystkie formalności.

To tylko potwirdza, że wybór wspólnego konta w ING był słuszną decyzję.

Polecam wszystkim i pozdrawiam! 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 1 z 5 (13 205 wyświetleń)

Re.: Oddział Mikołów

Cieszymy się, że udało się wszystko załatwić podczas jednej wizyty, bez pośpiechu i presji czasu. Miło nam tym bardziej, że stawiamy na jakość obsługi i zachowanie wysokich standardów.  

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 5 (13 159 wyświetleń)

Re.: Oddział Mikołów

Przy okazji aneksowania konta odwiedziliśmy nasz oddział. Sprawa załatwiona choć dalej uważam, że powinno robić się to online.
Jak już byliśmy to podpytaliśmy o warunki kredytów hipotecznych. Interesowało nas przeniesienie z innego banku. Zaskoczyły nas warunki spłat, możliwość swobodnej nadpłaty bez prowizji. Pozytywne wrażenie Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 3 z 5 (9 698 wyświetleń)

Re.: Oddział Mikołów

Ciekaw jestem, kiedy dojdzie do skutku przeprowadzka do nowej siedziby oddziału, bo jest zdaje się wielkie opóźnienie. 

Odpowiedz
0 Lajków
BogdanD
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
06-03-2017
Wiadomość 4 z 5 (6 790 wyświetleń)

Re: Re.: Oddział Mikołów

Oddział przeniesiemy na nowy adres kiedy tylko będzie to możliwe. Nie ustaliliśmy konkretnej daty przeniesienia oddziału, dlatego ciężko mówić o opóźnieniu. Do czasu relokacji - nadal czynny jest oddział przy ulicy Karola Miarki 20. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 5 z 5 (6 736 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy