Odpowiedz

Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

Aktualnie w Krakowie jest tylko 1 Oddział banku ING, gdzie jest mozliwość skorzystania z obsługi kasowej. Na cały Kraków - 1 taki Oddział !  Czy to nie przesada ?   Czy jest szansa, że pojawi sie więcej oddzialów z obsługą kasową w Krakowie ?   Na tak duże miasto, jakim jest Kraków, obsługa kasowa tylko w jednym miejscu, nie jest ułatwieniem dla Waszych klientów. Wręcz utrudnieniem. 

Odpowiedz
0 Lajków
marwik
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
0
19-06-2020
Wiadomość 1 z 2 (389 wyświetleń)

Re: Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

[ Edytowane ]

Zgadza się, w Krakowie mamy tylko jedne oddział z obsługą kasową. Znajduję się on przy ulicy 

Kapelanka 42B w Krakowie.

Na terenie Krakowa mamy jednak bardzo dużą ilość naszych bankomatów oraz wpłatomatów. Ich lokalizację możesz sprawdzić na naszej stronie pod linkiem: https://www.ing.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=bankomat

Twoją sugestie i głos przekazałem do odpowiedniej jednostki, która przeanalizuję tę sprawę.

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Moderator
Moderator icon
63
9
14-12-2020
Wiadomość 2 z 2 (339 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Czy aplikacja jest konieczna?

Czy aplikacja ING jest konieczna żeby korzystać z usług banku? W warunkach udzielania kredytu mam obowiązek posiadania aplikacji - pytanie po co? I co się stanie jak ją odinstaluję?

22-09-2021
Re: Re.: Kredyt hipoteczny okres kredytowania, a wcześniejsza spłata i zwrot odsetek

Tak, możesz zmienić raty równe w raty malejące Emotikon: Szczęśliwy  Wystarczy złożyć wniosek płatny (200zł) o aneks do kredytu. 

Skontaktuj się z naszą infolinią +48 32 357 00 57. Wykonamy dla Ciebie kalkulację - jak z

...

22-09-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy