Odpowiedz

Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

Aktualnie w Krakowie jest tylko 1 Oddział banku ING, gdzie jest mozliwość skorzystania z obsługi kasowej. Na cały Kraków - 1 taki Oddział !  Czy to nie przesada ?   Czy jest szansa, że pojawi sie więcej oddzialów z obsługą kasową w Krakowie ?   Na tak duże miasto, jakim jest Kraków, obsługa kasowa tylko w jednym miejscu, nie jest ułatwieniem dla Waszych klientów. Wręcz utrudnieniem. 

Odpowiedz
0 Lajków
marwik
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
1
19-06-2020
Wiadomość 1 z 4 (15 191 wyświetleń)

Re: Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

[ Edytowane ]

Zgadza się, w Krakowie mamy tylko jedne oddział z obsługą kasową. Znajduję się on przy ulicy 

Kapelanka 42B w Krakowie.

Na terenie Krakowa mamy jednak bardzo dużą ilość naszych bankomatów oraz wpłatomatów. Ich lokalizację możesz sprawdzić na naszej stronie pod linkiem: https://www.ing.pl/oddzialy-i-bankomaty?type=bankomat

Twoją sugestie i głos przekazałem do odpowiedniej jednostki, która przeanalizuję tę sprawę.

 

 

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
DamianB
Były moderator
Były moderator icon
108
21
14-12-2020
Wiadomość 2 z 4 (15 141 wyświetleń)

Re: Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

Dzień dobry,

Proszę informacje, czy walutę mogę wypłacić tylko na Kapelance? Jak rozumiem, w bankomacie nie, a kasy walutowej w Krokusie już nie ma?

Czy mam się wcześniej umawiać przy niedużych kwotach i czy dostanę drobne nominały?

Odpowiedz
0 Lajków
ARaj
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-08-2022
Wiadomość 3 z 4 (10 990 wyświetleń)

Re: Obsługa kasowa w oddziale w Krakowie

W Krakowie punkt obsługi kasowej mamy jedynie przy ul. Kapelanka 42B. Jeżeli myślisz o wypłacie waluty euro i masz podpiętą kartę do konta w euro, to możesz bezpłatnie wypłacić gotówkę w naszym bankomacie walutowym przy ul. Pawiej 5 i al. Bora Komorowskiego 37. Inne waluty wypłacimy Ci jedynie w naszym punkcie obsługi kasowej. Wypłatę gotówki należy zgłosić, gdy chcesz wypłacić dziennie więcej niż 50 000 zł/ 5000 euro lub dolarów/ 1000 funtów brytyjskich. Zasady awizacji sprawdzisz tutaj 👉 https://www.ing.pl/_fileserver/item/1001748. Gotówkę wypłacimy Ci w takich nominałach, jakie będziemy mieli na stanie. Nie możemy obiecać, że będą to niskie nominały. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 4 z 4 (10 923 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy