Odpowiedz

Nowe oddziały, punkty, bankomaty

Witam,

mam pytanie, czy Zarząd Banku planuje w najbliższym czasie rozbudowę oddziałów, punktów, bądź postawienie bankomatów/wpłatomatów na jednym z większych osiedli w Bydgoszczy - Błonie?

W prawie półmilionowej Bydgoszczy są 4 oddziały i 3 punkty express. Ostatnio zdziwiłem się, gdy podjeżdżając na Kolbego zastałem już tylko bankomat, bo zlikwidowano oddział. 

Jest osiedle Błonie (https://mo***lonie.pl/), na którym jest konkurencja i bankomaty konkurencji w zasadzie co 50m. Niestety opłaty (prowizje) za wypłaty z konkurencji są dość wysokie. Czy nie lepiej byłoby pomyśleć o zainstalowaniu bankomatu/wpłatomatu? Bo raczej na oddział nie liczę z faktu zamykania owych.

 

Odpowiedz
0 Lajków
blonie_bydgoszc
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
17-09-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 483 wyświetleń)

Re: Nowe oddziały, punkty, bankomaty

Dziękuję, że piszesz do nas w tej sprawie. Przyjrzymy się temu i zobaczymy, co da się zrobić. Przesłałam Twoją wiadomość do osób odpowiedzialnych za lokalizację naszych urządzeń. Pamiętaj, że bezpłatnie możesz wypłacać w naszych urządzeniach i bankomatach Planet Cash.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
DominikaW
Moderator
Moderator icon
233
45
11-02-2020
Wiadomość 2 z 2 (1 452 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Trzymam za Was kciuki.

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Na szczęście nie, z innego banku mamy już dawno odpowiedź, ale różnica w racie jest dość znacząca :/ dlatego się jeszcze łudzimy

25-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Złożyliście wniosek tylko do jednego banku?

25-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy