Odpowiedz

Brak nominałów 200 PLN!!

 

Witam serdecznie,

 

Dlaczego nie mogę wypłacić już w żadnym z Waszych bankomatów nominału 200 PLN ??

 

Dla klienta który dużo wypłaca pełny portfel 50 PLN nie jest zbyt wygodny..

 

Odpowiedz
0 Lajków
hanys
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
4
0
10-12-2015
Wiadomość 1 z 8 (21 136 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!

Mi z kolei doskwiera brak nominałów mniejszych niż 50. Zdaję sobie sprawę z tego, że bankomaty mają ograniczoną pojemność i jest to świadome działanie mające sprawić, aby nigdy nie brakowało w nich pieniędzy, aczkolwiek moglibyście coś z tym zrobić. I nie jest to tylko moje zdanie. Zwróćcie uwagę na to, że w innych bankomatach (z których teraz wypłaty będą płatne Emotikon: Smutny )przeważnie nie ma problemu z nominałami 20, czasem nawet występują 10.

Odpowiedz
0 Lajków
jedzbo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
23-11-2015
Wiadomość 2 z 8 (21 121 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!


hanys napisali:

 

Witam serdecznie,

 

Dlaczego nie mogę wypłacić już w żadnym z Waszych bankomatów nominału 200 PLN ??

 

Dla klienta który dużo wypłaca pełny portfel 50 PLN nie jest zbyt wygodny..

 


Stosujemy urządzenia recyclingowe, zapewniające klientom największą dostępność gotówki. W urządzeniach tych najczęściej występują nominały 50 i 100 zł. Wynika to z konieczności zapewnienia najwyższej dostępności urządzeń dla klientów w strefach samoobsługowych.


jedzbo napisali:

 

Mi z kolei doskwiera brak nominałów mniejszych niż 50.

 


W większości urządzeń zlokalizowanych poza oddziałami udostępniamy również banknoty 20 zł.

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
142
04-09-2015
Wiadomość 3 z 8 (20 991 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!

W darmowych bankomatach Planet Cash też podobno są niskie nominały, ale jeszcze nie sprawdzałem.

Odpowiedz
0 Lajków
romil
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
38
16
28-12-2015
Wiadomość 4 z 8 (20 787 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!

Zgadza się, w bankomatach Planet Cash, najczęściej dostępnym nominałem i chyba jedynym jest 20zł.

 

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 5 z 8 (20 683 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!

mczekaj pisze:

Zgadza się, w bankomatach Planet Cash, najczęściej dostępnym nominałem i chyba jedynym jest 20zł.

 


Dobrze wiedzieć, prawdę mówiąc nigdy jeszcze z bankomatu Planet Cash nie miałem przyjemności wypłacać pieniędzy, więc ta informacja się przyda. Dzięki! Emotikon: Szczęśliwy

Odpowiedz
0 Lajków
jedzbo
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
23-11-2015
Wiadomość 6 z 8 (20 679 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!


mczekaj pisze:

Zgadza się, w bankomatach Planet Cash, najczęściej dostępnym nominałem i chyba jedynym jest 20zł.

 


Jedynym? Co prawda do tej pory widziałem bankomat tej sieci tylko raz więc zapewne i tak nie będę z nich korzystał, ale to nie pomyłka z tym jedynym nominałem? Jeśli nie, to ciekawie musi wyglądać wypłata dowolnej czterocyfrowej sumy, chyba trzeba walizeczkę na banknoty.

Odpowiedz
0 Lajków
xtr
xtr
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
56
28
29-11-2015
Wiadomość 7 z 8 (20 668 wyświetleń)

Re.: Brak nominałów 200 PLN!!

Wypłata większych sum raczej nie jest możliwa w Planet Cash.

Próbowałem wypłacić 2700zł i pojawił się komunikat że ktwota jest niepoprawna, chwile później wypłaciłem w Euronecie.

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 8 z 8 (20 661 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy