Odpowiedz

Bankomaty Tarnowskie Góry

Ja nie wiem co to za bank który nie potrafi sobie poradzić z bankomatami w swojej siedzibie w Tarnowskich Górach na Strzeleckiej. Od około miesiąca ciągle nie działają! Skandal! Zróbcie coś z tym bo znajomi mówią że w swoich bankach nie mają takich problemów! A nie chciał bym zmienić na inny..
Odpowiedz
0 Lajków
K2czogori
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-07-2018
Wiadomość 1 z 2 (5 933 wyświetleń)

Re: Bankomaty Tarnowskie Góry

Dziękuję za informację. Zgłosiłam te urządzenia do sprawdzenia. Przepraszam za kłopoty, które mogły Cię spotkać, z powodu braku dostępu do tych bankomatów.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
568
127
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 883 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Czas oczekiwania na zwrot nadpłaty spłaconego kredytu gotówkowego

Napisz do nas w tej sprawie na czacie w Moim ING, sprawdzimy czy już możemy przeksięgować nadpłatę. Jeśli chodzi o proporcjonalny zwrot prowizji za udzielenie kredytu przy wcześniejszej spłacie, to fa

...

31-07-2026
Re: warunek kredytowy

W tej sprawie skontaktuj się z naszymi specjalistami na czacie w Moim ING, sprawdzą warunek w systemie. Czat w temacie kredytów hipotecznych jest dostępny w dni robocze od 8:00 do 18:00.

31-07-2026
Czas analizy - ścieżka standardowa

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie oczekiwanego czasu trwania analizy na ścieżce standardowej. W naszym wypadku wniosek został wysłany dnia 15.07, ale dopiero w tym tygodniu (28.7) status na stronie in

...

30-07-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy