Odpowiedz

Bankomat proszę o pomoc

Witam, chcialbym poprosic o mozliwe przyspieszenie badz prosbe o przysoieszenie reklamacji (jakies to pokretnie mowili uznNie wstepne na infolinii), bankomat zjadł mi 1000 złotych i do tej pory nie odzyskałem potrzebnych mi do życia pieniędzy. 023234/022021 to numer reklamacji
Odpowiedz
0 Lajków
forumowiczwegie
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
25-02-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 049 wyświetleń)

Re: Bankomat proszę o pomoc

@forumowiczwegie Przepraszam Cię za kłopot z zaksięgowaniem pieniędzy na Twoim koncie. Przekazałem prośbę o przyśpieszenie rozpatrzenia reklamacji do odpowiedniego zespołu. Proszę Cię o jeszcze trochę cierpliwości.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
670
134
12-04-2017
Wiadomość 2 z 2 (2 039 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Zgłosiliśmy sprawę do działu technicznego, ale sprawa jest cały czas w analizie. Przepraszam za utrudnienia. 

30-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Mam identyczny problem jak ten opisany przez użytkownika LukaszING.

Czy wiadomo już czym spowodowany jest ten problem i jak można go rozwiązać?

30-06-2026
Re: Wkład własny do kredytu hipotecznego

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku. Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznymi możesz umówić się w Moim ING. Po zalogowaniu do Mojego

...

27-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy