Odpowiedz

Bankomat nie wydaje pieniędzy

Dzień dobry
Jestem posiadaczem karty z ubezpieczeniem za które co miesiąc place.

1 raz bankomat zjadł pieniądze. Planet cash Kraków dworzec. Reklamacja złożona -000064/082022.

Proszę o przekazanie sprawy do wypłaty ubezp. Lub uznania warunkowego reklamacji.

Pozdrawiam
s
Odpowiedz
0 Lajków
k1ngszym
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
01-08-2022
Wiadomość 1 z 2 (986 wyświetleń)

Re: Bankomat nie wydaje pieniędzy

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Reklamacje staramy się rozpatrywać tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie wniosłeś o uznanie warunkowe podczas składania reklamacji, możesz to zrobić teraz, kontaktując się z nami przez Czat w Moim ING lub telefonicznie +48 32 357 00 69. Specjalista przekaże Twoją prośbę do analityków rozpatrujących zgłoszenie.

 

Co do ubezpieczenia - zazwyczaj obejmuje ono utratę wypłaconych pieniędzy na skutek rabunku. W tej sprawie powinieneś jednak zgłosić się do ubezpieczyciela, aby uzyskać szczegółowe informacje.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (919 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Analiza wniosku

Hej,

Czy wizyta w banku cokolwiek dała?

29-04-2024
Re: OKO BONUS a wymiana dowodu osobistego

Jeśli nie mamy Twojego aktualnego dokumentu tożsamości lub innych aktualnych danych, nie możemy spełnić naszych obowiązków, które określa ustawa o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy i finansowaniu terr

...

29-04-2024
Problem z przelewem na telefon BLIK - błąd serwera

Witam,

jak w temacie. Od soboty 28 kwietnia nie jestem w stanie wykonać przelewu na telefon. Po wypełnieniu danych i potwierdzeniu pojawia się komunikat - Nieoczekiwany błąd serwera. Czy są jakieś prob

...

29-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy