Odpowiedz

Bankomat nie wydał gotówki

Witam,

Wczoraj chciałem wypłacić 4000 zł z bankomatu w oddziale banku w Kędzierzynie-Koźlu z bankomatu. Po wybraniu kwoty na bankomacie przez ok 2 min był komunikat "proszę czekać", a następnie "transakcja nie może zostać zrealizowana", bankomat zwrócił kartę bez żadnego wydruku potwierdzenia. Udałem się do kasy z myślą że pewnie mam ustawiony limit na wypłaty z bankomatu. W trakcie rozmowy z Panią w kasie po sprawdzeniu konta okazuje się ze zniknęło 4000 zł, a w historii widnieje wypłata z bankomatu, z racji tego że potrzebowałem tych pieniędzy musiałem je ponownie wypłacić z otwartego konta oszczędnościowego.

 

Zgłosiłem reklamacje przez napisanie wiadomości w Moim ING.

Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź banku?

Jaka jest szansa na odzyskanie pieniędzy ?

Czy można ten proces jakoś przyśpieszyć ?

 

Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
airpawko
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-01-2020
Wiadomość 1 z 2 (4 267 wyświetleń)

Re: Bankomat nie wydał gotówki

W przypadku gdy, bankomat nie wydał Ci pieniędzy oczywiście je zwrócimy. Na podstawie Twojego zgłoszenia, sprawdzimy urządzenie. Jeśli wypłacałeś pieniądze w naszym bankomacie, reklamację rozpatrzymy w ciągu 7 dni, w przypadku innego urządzenia - do 30 dni. Proszę, napisz do nas przez czat w Moim ING - postaramy się sprawdzić Twoje zgłoszenie.

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (4 262 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Od piątku nadal „ Wygląda na to, że mamy już wszystko. Podejmujemy decyzję.”….
U kogoś coś się zmieniło??? Ktoś ma decyzję?

Chyba już minęły 2-4dni robocze … jakby liczyć pierwszy komunikat “ Wygląda na...

25-04-2024
Wakacje kredytowe a ubezpieczenie kredytu

Dzień dobry,

Czy do obliczania RdD do wakacji kredytowych mozna wziąć pod uwage i dodać do obliczeń obowiązkowe ubezpieczenie ochronne które płacę co miesiąc i jest sciągane razem z ratą z mojego konta

...

25-04-2024
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy