Odpowiedz

Banknoty - odrzucenie

Witam.
Mam następujące pytanie. Wpłacałam gotówkę we wpłatomacie. Maszyna nie przyjęła mi trzech banknotów 200 zł. Nie były one ani brudne, ani zniszczone. Dwukrotnie je odrzuciła. Co może być tego przyczyną? Rozumiem, że jakby było podejrzenie że są fałszywe to wpłatomat ING by je zatrzymał? Jaka może być inna przyczyna nieprzyjęcia banknotów?
Odpowiedz
0 Lajków
KateM
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
16-03-2023
Wiadomość 1 z 2 (1 815 wyświetleń)

Re: Banknoty - odrzucenie

Wpłatomat zwraca banknoty uszkodzone i nierozpoznane. Ciężko powiedzieć, czemu maszyna nie rozpoznała Twojej gotówki - zazwyczaj dzieje się to, kiedy banknoty są zniszczone, mają zagięte rogi lub są już mocno "zużyte". Proszę podaj też lokalizację wpłatomatu, sprawdzimy moduł wpłat pod kątem technicznym 😊



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
576
123
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (1 771 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Przelew na Ukrainę

Próbowałem zrobić przelew walutowy w złotówkach i nie zadziałało (przycisk Wyślij przelew był wyszarzony jak wybrałem walutę złotówki). Natomiast z konta w Pekao S.A. zrobiłem przelew walutowy w złotó...

27-07-2024
Re.: Decyzja w procesie NWH

Cześć, mój doradca również złożył mój wniosek przez NWH. Czy długo ostatecznie czekałaś na decyzję ostateczną?. Mój kompletny wniosek złożyliśmy 22.07 i zastanawiam się ile czasu od tego może być pode...

26-07-2024
Re.: Problem z płatnościami zbliżeniowymi

Proszę w pierwszej kolejności w bankowości internetowej w szczegółach karty wyłączyć zbliżeniowość na karcie. Następnie, proszę dokonać płatności z kodem PIN i na nowo uruchomić płatności zbliżeniowe ...

26-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy