Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Awaria wpłatomatu i ING nie uwzględnia reklamacji (utracona kwota 2150 zł)

Czy ktoś z Was miał podobną sytuację jak poniżej tj.:

Wpłacałam we wpłatomacie kwotę 4500 zł, w trakcie wpłaty pojawił się komunikat o awarii wpłatomatu. Środki nie zostały zaksięgowane na koncie i od razu zgłosiłam temat na infolinii. ING zaksięgowało z pełnej kwoty wyłącznie 2350 zł czyli o 2150 zł mniej niż przeze mnie wpłacone. Kilkukrotnie składałam reklamację poprzez telefon, konto ING oraz Oddział - niestety bezskutecznie i do dnia dzisiejszego nie odzyskałam moich pieniędzy.


Czy ktoś z Was miał podobny problem? Zastanawiam się co mam w tej sytuacji zrobić?

Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaBart00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-05-2021
Wiadomość 1 z 3 (1 934 wyświetleń)

Re.: Awaria wpłatomatu i ING nie uwzględnia reklamacji (utracona kwota 2150 zł)

Podbijam wątek. Czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić? ING nadal nie oddaje mi moich pieniędzy - walczę o nie od kilku miesięcy Emotikon: Smutny

Przestrzegam Was jednocześnie przed wpłatomatami bo możecie stracić swoje pieniądze.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaBart00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-05-2021
Wiadomość 2 z 3 (1 817 wyświetleń)

Re.: Awaria wpłatomatu i ING nie uwzględnia reklamacji (utracona kwota 2150 zł)

 
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaBart00
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
09-05-2021
Wiadomość 3 z 3 (1 815 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

28-03-2024
Re.: Zablokowany dostep

kuriozum mialem dzis to samo - jak sie skonczyla twoja sytuacja?

28-03-2024
zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Witam - dziś otrzymalem sms o tresci "wykryslismy podejrzane transakcje dlatego tymczasowo zablokowalismy bankowosc internetowa, skontaktuj sie z infolinia". Po kontakcie z infolinia otrzymalem inform

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy