09-05-2021 20:51
Czy ktoś z Was miał podobną sytuację jak poniżej tj.:
Wpłacałam we wpłatomacie kwotę 4500 zł, w trakcie wpłaty pojawił się komunikat o awarii wpłatomatu. Środki nie zostały zaksięgowane na koncie i od razu zgłosiłam temat na infolinii. ING zaksięgowało z pełnej kwoty wyłącznie 2350 zł czyli o 2150 zł mniej niż przeze mnie wpłacone. Kilkukrotnie składałam reklamację poprzez telefon, konto ING oraz Oddział - niestety bezskutecznie i do dnia dzisiejszego nie odzyskałam moich pieniędzy.
Czy ktoś z Was miał podobny problem? Zastanawiam się co mam w tej sytuacji zrobić?
12-05-2021 08:23
12-05-2021 08:24
Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te
... 12-06-2026Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona
... 12-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |