Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Ponad 2 tygodnie temu bankomat sie zawiesił i wydał mi tylko część pieniędzy. W ogóle zawiesił sie i kilkukrotnie otwierał i zamykał szufladkę z pieniędzmi i dawał mi po pare stówek. Wydał 1400 a chciałem wybrac 4000zł. Z konta oczywiście ściągnęli 4000zł. I tym sposobem zostałem bez części pieniedzy. Pieniadze wypłacałem na zaliczki dla pracowników. Niestety nie miałem za bardzo co im dać. Sprawa zgłoszona przez konto ing bussiness pod numerem 122226/042024. Jakby tego było mało to dziś dosłownie ze 2 - 3 godz temu wpłatomat też z planet cash zabrał pieniądze i wywalił błąd modułu wpłat, i nic nie wpłacił na konto a chciałem wpłacić zapłate od kontrahenta w kwocie 2400zł. Sprawa oczywiście zgłoszona, ale jeszcze nie mam nadanego numeru sprawy. Nie wiem co to sie dzieje, ale coś często psują sie te bankomaty.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-05-2024
Wiadomość 1 z 6 (1 347 wyświetleń)

Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Hej. Czy ktoś czyta to co tu sie pisze. Bankomaty w kilka dni okradły mnie z 5 tyś. Pilnie potrzebuje tych pieniędzy. Prosze o pomoc.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-05-2024
Wiadomość 2 z 6 (1 211 wyświetleń)

Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
536
120
04-09-2015
Wiadomość 3 z 6 (1 164 wyświetleń)

Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Witam czy udało się Panu odzyskać pieniądze?
Odpowiedz
0 Lajków
justiii_ii
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
27-05-2024
Wiadomość 4 z 6 (812 wyświetleń)

Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Witam. Niestety w opisanej sprawie jeszcze nie.
Przesunęli termin rozpatrzenia sprawy o kilka tygodni tłumacząc sie jakimis uzgodnieniami z właścicielem bankomatu. W drugiej sprawie której numeru nie podałem oddali juz pieniądze. Jak macie podobny problem to se pewnie poczekacie. Niestety tak to jest, ty musisz od razu wszystko płacic itp. a oni maja czas.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-05-2024
Wiadomość 5 z 6 (763 wyświetleń)

Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Jeśli jest na forum ktos kto mógłby pomóc to prosze by przycisnąć ich troche by sie pośpieszyli, bo ile można czekać na przeliczenie pieniędzy w bankomacie.
Odpowiedz
0 Lajków
dawslu8976
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
09-05-2024
Wiadomość 6 z 6 (761 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Przelew na Ukrainę

Witam,

 

Chciałbym wykonać przelew na Ukrainę, mam konto w złotówkach (PLN). Odbiorca ostatecznie będzie potrzebował hrywien (UAH).

Jak najlepiej zrobić taki przelew? Na liście obsługiwanych walut w ING

...

17-06-2024
Re.: Kredyt hipoteczny_czas analizy

Po kolejnym tygodniu czekania (w sumie już prawie miesiąc od dosłania dokumentów) ING obudziło się z prośbą o nowe zaświadczenia od pracodawcy. Śmiech na sali. Potem pewnie znowu czekałby nas kolejny

...

17-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy