Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

104642/052023 Bankomat ukradł pieniądzę 8450zł dzisiaj a bank sobie ma czas do29.05.2023

[ Edytowane ]

Witam, podjechałem do wpłatomatu, włożyłem kartę , wskazałem kwotę, okienko się otwarło ,włożyłem pieniądze bankomat kartę oddał okienko się zamkneło i tyle. Telefon na obsługę wpłatomatu ktoś odebrał gdzieś przełączył i tyle wywaliło mi połaczenie, z konta poszły pieniądze za połaczenie, ponownie zadzwoniłem i mnie wywaliło, napisałem do banku ponieważ w kolejce 9 osób, pani nie może oddzwonić , co z tego iż klient wpłaca swoje pieniądze w bezpieczne miejsce ,reprezentowane przez bank, bank do 29.05.2023 może odpowiedzieć w międzyczasie ogarną szybko temat a pieniądze klienta zrobią odsetki. Zdębiałem. Zostałem z niczym. Brak kontaktu z obsługą, w momencie gdy to urządzenie obsługuje innych klientów, poważnie utraciłem zaufanie, mam konto w mbanku , miałem go zamknąć podobno tam, instytucja bierze na siebie ewentualny bład, i wypłaca wskazane środki klientowi .  Możecie się podzielić w jakim czasie bank podjął wasze sprawy ? Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
MpM1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-05-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 484 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Przekazałam prośbę o przyśpieszenie zgłoszenia do działu reklamacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 471 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Witam ponownie, po moim telefonie ,po moich wiadomościach wczoraj rano , po moim telefonie dostałem info iż warunkowo dostanę środki, i tak też się stało, około południa a następnie , po południu dostałem informację iż bankomat przeliczono i wszystko się zgadzało, dlatego wypada mi podziękować ,za pomoc pani oraz obsługi klienta ing .

Odpowiedz
0 Lajków
MpM1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-05-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 341 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Super! Cieszę się, że udało się szybko rozwiązać sprawę. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 336 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy