Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

104642/052023 Bankomat ukradł pieniądzę 8450zł dzisiaj a bank sobie ma czas do29.05.2023

[ Edytowane ]

Witam, podjechałem do wpłatomatu, włożyłem kartę , wskazałem kwotę, okienko się otwarło ,włożyłem pieniądze bankomat kartę oddał okienko się zamkneło i tyle. Telefon na obsługę wpłatomatu ktoś odebrał gdzieś przełączył i tyle wywaliło mi połaczenie, z konta poszły pieniądze za połaczenie, ponownie zadzwoniłem i mnie wywaliło, napisałem do banku ponieważ w kolejce 9 osób, pani nie może oddzwonić , co z tego iż klient wpłaca swoje pieniądze w bezpieczne miejsce ,reprezentowane przez bank, bank do 29.05.2023 może odpowiedzieć w międzyczasie ogarną szybko temat a pieniądze klienta zrobią odsetki. Zdębiałem. Zostałem z niczym. Brak kontaktu z obsługą, w momencie gdy to urządzenie obsługuje innych klientów, poważnie utraciłem zaufanie, mam konto w mbanku , miałem go zamknąć podobno tam, instytucja bierze na siebie ewentualny bład, i wypłaca wskazane środki klientowi .  Możecie się podzielić w jakim czasie bank podjął wasze sprawy ? Pozdrawiam 

Odpowiedz
0 Lajków
MpM1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-05-2023
Wiadomość 1 z 4 (2 483 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Przekazałam prośbę o przyśpieszenie zgłoszenia do działu reklamacji. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 470 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Witam ponownie, po moim telefonie ,po moich wiadomościach wczoraj rano , po moim telefonie dostałem info iż warunkowo dostanę środki, i tak też się stało, około południa a następnie , po południu dostałem informację iż bankomat przeliczono i wszystko się zgadzało, dlatego wypada mi podziękować ,za pomoc pani oraz obsługi klienta ing .

Odpowiedz
0 Lajków
MpM1989
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
08-05-2023
Wiadomość 3 z 4 (2 340 wyświetleń)

Re: Bankomat ukradł pieniądzę prawie 8500zł dzisiaj a bank sobie ma czas na weryfikację do 29.05....

Super! Cieszę się, że udało się szybko rozwiązać sprawę. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (2 335 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy