Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

Re.: Trochę usprawnień na forum

[ Edytowane ]

@Alexandrine Funkcja sprawdzania pisowni była cały czas dostępna na forum. W ubiegłym tygodniu wprowadziliśmy wygodniejszą i bardziej intuicyjną korektę - błędy podkreślają się automatycznie.

Nie mamy możliwości wydłużenia czasu edycji wiadomości. Możesz edytować wpis przez 15 minut.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 11 z 16 (19 162 wyświetleń)

Re.: Trochę usprawnień na forum

Większość przeglądarek posiada własny edytor błędów wprowadzanych treści.
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 12 z 16 (19 159 wyświetleń)

Re.: Trochę usprawnień na forum

@IlonaU Tak, gdy piszę źle dany wyraz od razu jest podkreślenie. Chodziło mi bardziej o sytuację, gdy napiszę  np. "dobrze byłoby dobrze". Ostatnio w poście napisałam takie powtórzenie i tego raczej sprawdzanie pisowni nie pokaże mi jako błąd, stąd pytanie o edycję. Pozostaje wolniejsze i dokładniejsze czytanie postów przed opublikowaniem Emotikon: Mrugający

@Konto usunięte Mam włączoną, ale czy rzeczywiście zawsze dobrze mi działa to nie wiem Emotikon: Szczęśliwy
 

Odpowiedz
0 Lajków
Alexandrine
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
8
30-01-2017
Wiadomość 13 z 16 (19 133 wyświetleń)

Re.: Trochę usprawnień na forum

Aby nie otwierać nowego tematu,

czy można dodać link "Obserwuje" przy temacie? Chciałbym czasem obserwować daną dyskusję, bez wypowiadania się. 

Użytkownik wybrałby "Obserwuj" i dostawał podobne powiadomienia jak w tematach, w których dodał wpis.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 16 (17 216 wyświetleń)

Re: Re.: Trochę usprawnień na forum

Abyś mógł śledzić wątki, w których nie udzielałeś odpowiedzi, wybierz: Opcje - Subskrybuj.

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
143
04-09-2015
Wiadomość 15 z 16 (17 131 wyświetleń)

Re: Re.: Trochę usprawnień na forum

Na to bym nie wpadł Emotikon: Szczęśliwy

Dziękuje za wskazówkę.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 16 z 16 (17 061 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy