Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz
Highlighted

[SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Myślę, że warto na Forum utworzyć listę zgłaszanych pomysłów rozwoju Moje ING. Każdy pomysł miałby oczywiście status jego wdrażania (przyjęty, odrzucony, w trakcie realizacji itp.). A przy okazji każdy pomysł będzie również osobnym wątkiem na Forum, w którym można by dyskutować o zgłoszonym pomyśle.

Super byłoby wiedzieć, jak się mają aktualnie prace przy Moje ING. Podobną (już od dawna) funkcjonalność ma bank BZ WBK. Nazwali, to Bank Pomysłów. Z tym , że tutaj byłoby to ściśle zintegrowane ze Społecznością ING. Kto wie, może przyczyni się do zwiększenia liczy zarejestrowanych użytkowników w Społeczności?

Co Wy na to?

Grzegorz
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
12
3
18-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (7 484 wyświetleń)
Highlighted

Re.: [SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Dobry pomysł (bank pomysłów Emotikon: Szczęśliwy 

Problemem jest dublowanie się propozycji, ale rozwiązaniem jest link "dubel" i wskazanie już istniejącego zgłoszenia.

Aktywnych, których zgłoszenia zostały zrealizowane można honorować specjalnymi "badżami". 

Pomysły są też oceniane poprzez + i - (może być łapka w górę na tak lub w dół na nie).

Podstawowe pytanie dla Banku - czy takie sugestie, w przypadku większych propozycji i dużego zainteresowania ze strony użytkowników zostanie uwzględnione.

Moderować należałoby też propozycje zmian typu "przywróćcie starą wersję..."

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (6 684 wyświetleń)
Highlighted

Re: Re.: [SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Dziękujemy za przesłanie swoich pomysłów Emotikon: Szczęśliwy Sprawdzimy, czy będziemy mogli je wykorzystać. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Moderator
Moderator icon
420
109
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (6 620 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt-dochod powołanie

Cieszę się, że nasza oferta Cię zainteresowała.

Jeśli posiadasz wynagrodzenie z tytułu posiedzeń Zarządu lub/i Rady Nadzorczej oraz starasz się o pożyczkę gotówkową musisz mieć udokumentowany dochód.

...

22-10-2020
Re: Pożyczka hipoteczna na udziały w nieruchomości

Pożyczka hipoteczna zabezpieczana jest na całej nieruchomości, nie tylko na jej części. Abyśmy mogli się na niej zabezpieczyć potrzebna jest zgoda pozostałych właścicieli.

22-10-2020
Re.: Giełda - stosunek dochodu do straty - jak rozlicza to za dany rok Dział Maklerski Ing?

Biuro maklerskie wystawia klientom dokument PIT-8C, na podstawie którego rozliczasz się z Urzędem Skarbowym (min. obliczasz kwotę podatku). Jeżeli w 2020 sprzedasz instrumenty finansowe (np. akcje)/za

...

22-10-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy