Kwestie dotyczące forum

Odpowiedz

[SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Myślę, że warto na Forum utworzyć listę zgłaszanych pomysłów rozwoju Moje ING. Każdy pomysł miałby oczywiście status jego wdrażania (przyjęty, odrzucony, w trakcie realizacji itp.). A przy okazji każdy pomysł będzie również osobnym wątkiem na Forum, w którym można by dyskutować o zgłoszonym pomyśle.

 

Super byłoby wiedzieć, jak się mają aktualnie prace przy Moje ING. Podobną (już od dawna) funkcjonalność ma bank BZ WBK. Nazwali, to Bank Pomysłów. Z tym , że tutaj byłoby to ściśle zintegrowane ze Społecznością ING. Kto wie, może przyczyni się do zwiększenia liczy zarejestrowanych użytkowników w Społeczności?

 

Co Wy na to?

Grzegorz
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
3
18-12-2015
Wiadomość 1 z 3 (11 127 wyświetleń)

Re.: [SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Dobry pomysł (bank pomysłów Emotikon: Szczęśliwy 

Problemem jest dublowanie się propozycji, ale rozwiązaniem jest link "dubel" i wskazanie już istniejącego zgłoszenia.

Aktywnych, których zgłoszenia zostały zrealizowane można honorować specjalnymi "badżami". 

Pomysły są też oceniane poprzez + i - (może być łapka w górę na tak lub w dół na nie).

Podstawowe pytanie dla Banku - czy takie sugestie, w przypadku większych propozycji i dużego zainteresowania ze strony użytkowników zostanie uwzględnione.

Moderować należałoby też propozycje zmian typu "przywróćcie starą wersję..."

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 3 (10 330 wyświetleń)

Re: Re.: [SUGESTIA] Lista zgłaszanych pomysłów

Dziękujemy za przesłanie swoich pomysłów Emotikon: Szczęśliwy Sprawdzimy, czy będziemy mogli je wykorzystać. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 3 z 3 (10 265 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy