Odpowiedz
Mam pytanie odnośnie elewacji. Mam kredyt na stan deweloperski i zastanawiam się, czy elewacja w tym stanie do ocieplenie i ściany zaciągnięte klejem, czy tynk na ścianach zewnętrznych? Proszę o konkretna odpowiedz. W stanie deweloperskim
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 1 z 5 (4 972 wyświetleń)

Re: Elewacja

Elewacja zaciągnięta siatką i klejem, jest wystarczająca do uznania tego warunku. Warstwa ozdobna - malowanie, nie jest już niezbędne Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, po wysłaniu nam zdjęć, po zakończeniu prac zweryfikujemy to dla Ciebie.

 

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (4 897 wyświetleń)

Re: Elewacja

Jeszcze mam pytanie odnośnie zagospodarowania terenu wokół domu bo nie widziałam konkretnych wytycznych. Też kredyt na stan deweloperski. Czy musi być tu wykonany płot czy o coś innego chodzi? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 3 z 5 (4 882 wyświetleń)

Re: Elewacja

Dużo zależy od Twojego kosztorysu. Ogrodzenie jest uwzględniane właśnie w tym miejscu zagospodarowania działki. Pozostałe elementy są uzależnione od tego, co wynika z projektu budowy.

 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 5 (4 845 wyświetleń)

Re: Elewacja

Kosztorys jest bardzo ogólny a konkretnych informacji brak niestety. W kosztorysie jest np słowo elewacja i to wszystko więc ciężko określić o co chodzi
Odpowiedz
0 Lajków
karola130
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
79
7
13-11-2020
Wiadomość 5 z 5 (4 820 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy