Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Witam

 

1)chciałbym wziasc pozyczke na splate innych rat w innych bankach. (raty za rower i tv). Np 6000 zl z czego 4000 zl na spate w innych bankach czy zostanie mi zwrocona prowizja?

2) chciałbym wziasc pozyczke np 16 000 i z tego 10 000 tys spacic reszte kredytu( zaciagnietego w ing) czy tez zostanie mi zwrocona prowizja ?

 

Nigdzie ni widze opcji bez prowizji zawsze za kazdym razem mi ja nalicza

Odpowiedz
0 Lajków
arcus89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 201 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Przedstawię Ci odpowiedzi na Twoje pytania

  1. Prowizji za udzielenie pożyczki nie pobierzemy, gdy co najmniej 50% wnioskowanej kwoty pożyczki, nie mniej niż 4 000 PLN, przeznaczysz na konsolidację z obcego banku. W Twoim przykładzie masz spełniony warunek, więc nie naliczymy prowizji
  2. W tym drugim przykładzie również masz spełniony warunek przy konsolidacji, dlatego nie pobierzemy prowizji

Dodam, że zobowiązania z innego banku powinieneś spłacać regularnie, od co najmniej 6 miesięcy.

W naszym kalkulatorze na stronie możesz zrobić symulację pożyczki i jak zaznaczysz wszystkie opcje łącznie z Chcę przeznaczyć przynajmniej część pożyczki na spłatę kredytów w innych bankach oraz poniżej podasz kwotę na spłatę, to kalkulator automatycznie sprawdzi czy podane przez Ciebie informacje spełnią warunki konsolidacji. Jeżeli tak, to zobaczysz skreśloną prowizję = 0 zł

 

Jeżeli składasz wniosek przez Moje ING, to we wniosku będziesz miał opcję pokazania Twoich zobowiązań i wtedy zaznaczysz te, które chcesz spłacić. Na tej podstawie system obliczy i sprawdzi Twoją sytuację. Jeżeli będziesz miał spełniony warunek, to skorzystasz z propozycji bez prowizji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 154 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Połączenie kredytów z innych banków w jeden kredyt w ING zapewnia uporządkowanie Twoich finansów:
  • płacisz jedną ratę zamiast kilku,
  • masz jeden termin spłaty raty,
  • możesz skonsolidować aż 7 kredytów z innych banków.
Nie musisz dostarczać do Banku żadnych dokumentów dotyczących konsolidowanych kredytów
Możesz dobrać dodatkową kwotę pożyczki, którą przeznaczysz na realizację swoich planów
Możesz otrzymać tańszą pożyczkę
  • Nie zapłacisz prowizji za udzielenie pożyczki, jeżeli co najmniej 50% kwoty pożyczki będą stanowiły kredyty z innych banków

 

 

Nie ma mowy nic o obecnym kredycie w ing ... po raz kolejny w wniosku jest doliczana prowizja. Jaka mam pewnosc ze nie zostanie ona pobrana ?

Odpowiedz
0 Lajków
arcus89
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
08-06-2018
Wiadomość 3 z 4 (3 759 wyświetleń)

Re: pozyczka gotowkowa a splata w innych bankach- prowizja

Jeżeli chcesz spłacić tylko nasze zobowiązania, to możesz złożyć wniosek o zwykłą pożyczkę gotówkową. Nie jest to pożyczka na konsolidację (przy niej bierzemy tylko zobowiązania z obcych banków).

 

Obecnie mamy promocję dla kwoty powyżej 20000 zł do 60000 zł nie pobieramy prowizji. Jeżeli zawnioskujesz o kwotę od 1000 zł do 20000 zł, to wtedy standardowo pobieramy prowizję za udzielenie pożyczki.

 

Jeżeli minimum 50% Twojej kwoty jest na spłatę zobowiązań z innego banku, np. 11000 zł kwota pożyczki, a w tym 6000 zł na zobowiązanie z innego banku z pozytywną historią spłaty min. 6 miesięcy, to wtedy będzie to propozycja pożyczki na konsolidację bez prowizji.

 

Jeżeli chcesz mieć pewność czy propozycja będzie z prowizją czy bez, to możesz do nas zadzwonić 32 357 00 69. Specjalista dopyta Cię o wszystkie niezbędne informacje i będzie mógł dla Ciebie złożyć wniosek.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 665 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy