Kredyty i pożyczki

Odpowiedz
Highlighted

czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku o podwyzszenie limitu przez Internet

Witam,w środę złożyłem wniosek przez Internet o podwyższenie limitu na koncie ,do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi,jak długo trwa taki proces ? kiedy złożyłem wniosek o aktywację limitu odpowiedź miałem po 24h.
Odpowiedz
0 Lajków
Remrem
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
02-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (5 125 wyświetleń)
Highlighted

Re.: czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku o podwyzszenie limitu przez Internet

Wnioski kredytowe rozpatrujemy do 2 dni roboczych.  Jeśli składałeś wniosek w środę, napisz do nas przez bankowość sprawdzimy dla Ciebie decyzję kredytową.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
156
67
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (5 050 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Wkład wlasny

Czy muszę mieć paragon / fakturę za zakup? Czy poniesiony koszty związane z adaptacją projektu też są wliczane jako wklad własny? Ponawiam pytanie dotyczące wkładu własnego, przy wnioskowaniu o kredyt...

14-07-2020
Kredyt hipoteczny

Mąż pracuje w firmie gdzie są dwie spółki, umowę ma na czas nieokreślony. Zaproponowano mu zmianę spółki na drugą poprzez aneks do umowy(nic się nie zmieni dalej to będzie umowa na czas nieokreślony)....

14-07-2020
Nadpłata kredyty hipotecznego

Witam obiło mi się o uszy, że w tym roku bankowość internetowa ma się "rozwinąć" i będzie można nadpłacać kredyt online z opcją pozostawienia najwyższej raty ze skróceniem okresu kredytowania unikając

...

14-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy