Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku o podwyzszenie limitu przez Internet

Witam,w środę złożyłem wniosek przez Internet o podwyższenie limitu na koncie ,do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi,jak długo trwa taki proces ? kiedy złożyłem wniosek o aktywację limitu odpowiedź miałem po 24h.
Odpowiedz
0 Lajków
Remrem
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
02-07-2017
Wiadomość 1 z 2 (7 684 wyświetleń)

Re.: czas oczekiwania na rozpatrzenie wniosku o podwyzszenie limitu przez Internet

Wnioski kredytowe rozpatrujemy do 2 dni roboczych.  Jeśli składałeś wniosek w środę, napisz do nas przez bankowość sprawdzimy dla Ciebie decyzję kredytową.

...
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Były moderator
Były moderator icon
177
70
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 609 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
powiadomienia na iPhonie

Czy jest możliwość wyłączenia powiadomień na iPhonie, ale wybiórczo? No przecież szla'q człowieka może trafić 3-4 razy dziennie kretyńskie reklamy i bezpieczeństwo i inne podobne. 

Potrzebuje tylko pow

...

17-07-2024
Wpłatomat nie wydał pieniędzy mimo błędu transakcji

Witam, dziś dokonywałam wpłaty we wpłatomacie ING. Wpisałam BLIK, włożyłam pieniądze i pojawił się komunikat o błędzie "błąd przetwarzania transakcji". Pieniądze nie wróciły, bo nie otworzyło się to m

...

17-07-2024
Re.: Historia Transakcji - Ukrycie informacji

Saldo konta możesz ukryć w Moim ING w zakładce Ustawienia - Widok - Strona główna.
W tym miejscu możesz zaznaczyć, czy chcesz mieć widoczne informacje na głównej stronie, ile masz pieniędzy.

W historii...

17-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy