27-06-2017 15:45
28-06-2017 14:38
Ciężko mi się odnieśc do tego o czym piszesz. Standardowo wymagamy, aby zaświadczenie o źódle i wysokości miesięcznych dochodów dotyczyło 3 ostatnich miesięcy. Potwierdzam też, że standardowo nie ma konieczności przedstawienia intercyzy w przypadku składania wniosku o pożyczkę gotówkową w kwocie mniejszej niż 50 000 zł. Jeżeli zajdzie jednak potrzeba przedstawienia takiego dokumentu to nasi doradcy Cię o tym poinformują podczas składania wniosku. Jeżeli masz dodatkowe pytania to prosimy o kontakt z naszą infolinią pod numerem 32 357 00 69. Nasi doradcy odpowiedzą na Twoje pytania.
Ja mam to samo. Wysłane oświadczenie KYC, a potem znowu wiadomości, że czegoś im brakuje, choć sami nie wiedzą czego. Pomijam fakt, ze pytają o kontrahentów z Chin, żądają faktur i informacji jaki pro
... 18-04-2026Tutaj nie możemy sprawdzić tej dyspozycji. Mogą to sprawdzić nasi specjaliści hipoteczni, gdy potwierdzą dane w systemie. Tę informację powinnaś otrzymać od osoby, która kupiła mieszkanie i zlecała dy
... 17-04-2026W tej sprawie prosimy o kontakt z doradcą hipotecznym. Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.
Na kontakt z osobami zajmującymi się kredytami hipotecznym
... 17-04-2026