Odpowiedz

Zmiana warunków kredytu

Witam,
W ING posiadam konto od ponad 10 lat, wszystkie wynagrodzenia zawsze wpływają tam. Od 2016 mam kredyty zawsze spłacane na czas. Teraz dostałam propozycje od banku w którym kiedyś chwilowo miałam konto że przy tym samym okresie kredytowania i bez prowizji są w stanie obniżyć moją ratę o 70 zł. Biorąc pod uwagę 92 miesiące spłat propozycja jest kusząca jednak mimo wszystko chciałabym nadal pozostać w swoim banku. Czy bank jest w stanie przygotować dla mnie konkurencyjną ofertę?
Odpowiedz
0 Lajków
karsel1343
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-04-2018
Wiadomość 1 z 4 (4 736 wyświetleń)

Re: Zmiana warunków kredytu

Jeśli zależy Ci na obniżeniu raty, warto rozważyć opcję konsolidacji swoich zobowiązań. Jeśli będziesz wnioskował o kwotę między 20 000 zł, a 60 000 zł - nie pobierzemy prowizji za uruchomienie zobowiązania. Warto zapoznać się z symulacją na naszej stronie internetowej: https://www.ingbank.pl/indywidualni/kredyty-i-pozyczki/pozyczka-gotowkowa

 

Mamy nadzieję, że oferta Ci się spodoba Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 666 wyświetleń)

Re: Zmiana warunków kredytu

Po ponownym przeliczeniu wychodzi mi jeszcze wyższa rata niż w chwili obecnej. To jest oferta dla każdego a ja oczekuje warunków specjalnych. Nie chodzi mi o brak prowizji, chodzi mi o obniżenie oprocentowania dla stałego klienta tak aby dalej chciał korzystać z Państwa usług. W innym wypadku przeniosę kredyt do konkurecji, która proponuje mi dużo niższe raty, a Państwo dostaną tylko kwotę która jest na chwilę obceną wymagana i zapewne już na zawsze stracą klienta. 

Odpowiedz
0 Lajków
karsel1343
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
24-04-2018
Wiadomość 3 z 4 (4 665 wyświetleń)

Re: Zmiana warunków kredytu

Oprocentowanie pożyczki gotówkowej wynosi u nas od 7,79% do 8,99%. Jego wysokość zależy od wnioskowanej kwoty. Nie negocjujemy jego wartości. 
Dzięki temu nasza oferta jest przejrzysta, ponieważ wszystkie koszty prezentujemy z góry. 
Przykro nam, że nasza oferta nie spełnia Twoich oczekiwań Emotikon: Smutny 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 4 (4 556 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy