Odpowiedz

Zawieszenie spłat kredytów i pozyczek

Witam,
W związku z aktualna sytuacja w kraju bank uruchomił możliwość zawieszenia spłaty pożyczki. Jest informacja na stronie ze należy wejść w pożyczkę, wybrać wnioski i wiosek o zawieszenie spłaty. Po kliknięciu wyświetla mi się komunikat ze nie można przyjąć dyspozycji ( w załączniku screen) i odsyłają mnie do opcji wniosku o restrukturyzacje... Czy tak to ma wyglądać?
Odpowiedz
0 Lajków
Kata90
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
27-03-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 985 wyświetleń)

Re.: Zawieszenie spłat kredytów i pozyczek

ja mam taki sam problem , pomimo tego ze nie mam i nie mialem zadnych zaległości w banku
Odpowiedz
0 Lajków
pablo254x
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
28-03-2020
Wiadomość 2 z 5 (2 939 wyświetleń)

Re: Zawieszenie spłat kredytów i pozyczek

@Kata90 Spłatę rat pożyczki możesz zawiesić na 3 lub 6 miesięcy, jeśli została uruchomiona do 31 grudnia 2019 roku. Nie możemy zawiesić rat dla pożyczek podpisanych od nowego roku. Jeśli ten warunek Was nie dotyczy, to proszę skontaktujcie się z nami przez czat lub wiadomość w Moim ING. Czat znajdziecie na dole strony po zalogowaniu do konta. Więcej informacji o zawieszeniu spłaty pożyczki znajdziecie tutaj.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
537
119
12-04-2017
Wiadomość 3 z 5 (2 933 wyświetleń)

Zawieszenie raty pozyczkipozyczki

Czy wiadomo już kiedy bank udostępni możliwość zawieszenia raty dla osób nie logujacych się do bankowości internetowej?
Odpowiedz
0 Lajków
Agaes1
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-04-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 817 wyświetleń)

Re: Zawieszenie raty pozyczkipozyczki

Pracujemy nad wprowadzeniem takiego wniosku. Wiemy, że na niego czekacie dlatego robimy wszystko co w naszej mocy 💪 Zachęcam Cię do śledzenia informacji, na naszej stronie: https://www.ing.pl/o-banku/jak-dzialamy 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 5 z 5 (2 754 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy