Kredyty i pożyczki

Odpowiedz

Pytanie w sprawie pożyczki gotówkowej w Polsce, pracując za granicą na umowie zagranicznej

Witam serdecznie!

 

Mam pytanie odnośnie wzięcia pożyczki gotówkowej w kwocie od 20.000 do 30.000 złotych(około). Chciałbym poznać więcej szczegółów dotyczących ubiegania się o taką pożyczkę pracując krócej niż 3 miesiące za granicą. Czy mimo to, że dostaję dochody w euro na konto ING, będę musiał dodatkowo ubiegać się o jakieś zaświadczenie z pracy lub inne oświadczenia, by wziąć pożyczkę gotówkową na dowolny cel pracując niecałe 6 miesięcy zarabiając około 1300-1500 euro na czysto? Jakie wymogi trzeba spełnić by można było ubiegać się o taką kwotę?

 

Z góry dziękuję.

Odpowiedz
0 Lajków
AdrianD0404
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
07-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (2 190 wyświetleń)

Re: Pytanie w sprawie pożyczki gotówkowej w Polsce, pracując za granicą na umowie zagranicznej

Akceptujemy dochody z pracy w krajach Unii Europejskiej, Szwajcarii, Norwegii i Wielkiej Brytanii.  Zatrudnienie powinno być od minimum 6 miesięcy. Jeśli wynagrodzenie wpływa na konto w naszym banku, wniosek o udzielenie pożyczki możesz złożyć po zalogowaniu do Mojego ING w zakładce Oferta ING. 

Możemy Cię poprosić o zaświadczenie o zatrudnieniu wypełnione przez pracodawcę lub umowę o pracę (dokument przetłumaczony na język polski przez tłumacza przysięgłego).

Udzielenie pożyczki gotówkowej zależy od oceny Twojej zdolności kredytowej. Sprawdzamy ją w trakcie wnioskowania. Decyzja będzie do 2 dni roboczych 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 139 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Szanowna Pani Magdaleno, to nie jest odpowiedź na moje pytanie - wszystko w odpowiedzi znam ponieważ sprawnie poruszam się po aplikacji oraz opisach kredytów. Pracownicy na infolinii nie wiedzą jak ro

...

20-04-2024
Re: Wpłatomat Planet Cash pobrał gotówkę ale nie zaksięgował.

Wyśle prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu. 

20-04-2024
Re: Kredyt hipoteczny staż pracy

Cześć,
miło mi, że masz pozytywne doświadczenia związane z naszym bankiem Emotikon: Szczęśliwy 

Ofertą kredytów hipotecznych zajmują się nasi eksperci hipoteczni w placówkach banku.

Na kontakt z naszym specjalistą możesz

...

20-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy