Odpowiedz
Highlighted

Pytanie o pożyczke

Witam. Mam takie pytanie, poniewaz uczeszczam na staz ktory konczy mi sie za niecale dwa miesiace po ktorym mam zagwarantowana umowe o prace i czy w takiej sytuacji moglbym wziac u Panstwa pozyczke? Oczywiscie jestem Panstwa klientem i mam dochody z ostatnich trzech miesiecy. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Danielo00
Nowy w branży
Nowy w branży icon
1
0
12-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (2 612 wyświetleń)

Re.: Pytanie o pożyczke

Jednym z podstawowych warunków jakie należy spełnić, aby móc starać się o pożyczkę gotówkową w naszym banku jest posiadanie udokumentowanego dochodu na minimum 800 zł netto, ze źródła akceptowanego przez bank. Niestety umowa na okres próbny lub staż nie jest akceptowanym przez nasz bank źródłem dochodu. Już po pierwszym przepracowanym miesiącu na podstawie umowy o prace na czas określony lub nieokreślony będziesz mógł zawnioskować o pożyczkę gotówkową. Pamiętaj, że maksymalnym okresem czasu kredytowania jest okres trwania umowy, nie dłuższy niż 96 miesięcy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
529
158
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 558 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Decyzja wstępna - Rzeczoznawca

Proszę Pana, zazwyczaj jest tak że kredytobiorca nie ma nawet wglądu do operatu wykonanego przez rzeczoznawcę bankowego, nie mówiąc o jakimkolwiek kontakcie. Pan nie bierze codziennie kredytów a ja ma

...

05-06-2020
Re.: Decyzja wstępna - Rzeczoznawca

"Wszyscy rzeczoznawcy z banków są źli" - takie przesłanie odczytuje z Pani poprzedniego postu. Ciekawy sposób na walkę z konkurencją i o klienta.

05-06-2020
Re: Alerty BIK w ING

@MreaperS Obecnie nie oferujemy takiej usługi. Jeśli będzie ona w naszej ofercie, informację o jej wprowadzeniu uzyskasz w wiadomościach oraz na stronie aktualności.

05-06-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy