Odpowiedz

Pytanie o pożyczke

Witam. Mam takie pytanie, poniewaz uczeszczam na staz ktory konczy mi sie za niecale dwa miesiace po ktorym mam zagwarantowana umowe o prace i czy w takiej sytuacji moglbym wziac u Panstwa pozyczke? Oczywiscie jestem Panstwa klientem i mam dochody z ostatnich trzech miesiecy. Z gory dziekuje za odpowiedz.
Odpowiedz
0 Lajków
Danielo00
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
12-07-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 621 wyświetleń)

Re.: Pytanie o pożyczke

Jednym z podstawowych warunków jakie należy spełnić, aby móc starać się o pożyczkę gotówkową w naszym banku jest posiadanie udokumentowanego dochodu na minimum 800 zł netto, ze źródła akceptowanego przez bank. Niestety umowa na okres próbny lub staż nie jest akceptowanym przez nasz bank źródłem dochodu. Już po pierwszym przepracowanym miesiącu na podstawie umowy o prace na czas określony lub nieokreślony będziesz mógł zawnioskować o pożyczkę gotówkową. Pamiętaj, że maksymalnym okresem czasu kredytowania jest okres trwania umowy, nie dłuższy niż 96 miesięcy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (3 567 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy