Odpowiedz

Problem z wygenerowaniem oferty

Witam

Mam konto w ing od miesiąca z ciekawości ostatnio chciałem sprawdzić i obliczyć ratę kredytu zdziwiłem się bo wyskoczyło coś takiego:

Nie możemy udzielić Ci kredytu
Niestety, nie możemy udzielić Ci kredytu.

Podstawa prawna
Weryfikacja w naszym wewnętrznym zbiorze danych – zgodnie z art. 10 ustawy o kredycie konsumenckim.

Czy ktoś miał podobna sytuacje nadmienię ze nie zalegam nigdzie nigdy nie miałem wcześniej tez styczności z ing nie miałem zajęć komorniczych, oczywiście złożyłem reklamacje ale muszę czekać 30 dni a po prostu jestem bardzo zaskoczony i jak najszybciej chciałbym się dowiedzieć co jest nie tak
Odpowiedz
0 Lajków
Seba1555
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
01-07-2022
Wiadomość 1 z 2 (364 wyświetleń)

Re: Problem z wygenerowaniem oferty

Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć Ci tutaj, co może być powodem takiej sytuacji. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią, pomożemy Emotikon: Szczęśliwy

-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
589
113
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (306 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Nadpłata kredytu hipotecznego

Taki komunikat może pojawić się, jeśli nie jesteś właścicielem lub pełnomocnikiem do rachunku, który jest powiązany z kredytem. W takiej sytuacji możesz złożyć dyspozycję nadpłaty na infolinii: 32 357

...

08-08-2022
Re: Wakacje kredytowe a nadpłata kredytu hipotecznego

U mnie nastąpiła taka sytuacja -w opcji nadpłać kredyt po wybraniu sumy nadpłaty rata jest wyższa o 10 zł niż ta którą obecnie płacę .Wniosek złożyłam na zawieszenie rat  sierpniowej , wrześniowej  li

...

08-08-2022
Re: Wakacje kredytowe - nowy jarmonogram

Harmonogram po zawieszeniu spłaty może zawierać błędy. W harmonogramie możemy wprowadzić zawieszenie tylko jednej raty. Po tym, jak zakończy się okres, na który zawiesiliśmy spłatę, pokażemy nowe dane

...

08-08-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy